Broker asigurari, credite si pensii private(obligatorii si/sau facultative)

Nivelul carierei
Liceu
Denumirea firmei
Nedeclarat
Domeniu
Asigurari
Oras(e)
Sinaia, Targoviste, Ploiesti, BUCURESTI, Brasov
Data introducerii
Vin 28, August 2009

Descrierea firmei

Descrierea postului

Si daca intr-o zi ti s-ar oferi sansa sa o iei de la inceput? Ai profita de aceasta sansa ?Daca ti s-ar oferi sansa sa iti construiesti o cariera pas cu pas? Sa fi propriul tau angajator si sa ai posibilitatea de angaja si pe altii! Pe cei cu care iti doresti sa lucrezi, sa ii selectezi dupa reguli stabilite de tine! Sa incepi sa construiesti propria ta firma la care ai visat dar pentru care n-ai avut niciodata banii necesari pentru a incepe!Ai avea curajul sa o faci?Sau vei continua sa te lamentezi :ca n-ai timp, ca n-ai bani, ca nu mi se potriveste, ca nu se cauta produsul sau serviciile, sau cine stie cate alte scuze si amanari…Ai incercat?Ti-ai dorit cu adevarat sa faci ceva pentru tine? Ai luptat pentru asta? Sau doar a fost, asa, un gand trecator…si mai bine imi plang de mila in continuare decat sa fac ceva, sa ma zbat sa obtin ceea ce-mi doresc!Tu ce ai face daca ai avea aceasta sansa?

Cerinte

Te invitam sa aplici daca:*daca iti doresti o noua sansa*esti interesat (a) sa ai un venit suplimentar *daca esti capabil de a invata lucruri noi*ai capacitate de lucru individual dar si in echipa*esti o persoana responsabila, dinamica si ambitioasa*ai abilitati de negociere, comunicare si conducere* SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT

Oferta (bonusuri, beneficii):

Beneficii:*se lucreaza pe baza de contract de comision*posibilitatea de ati dezvolta propria afacere, *alte bonusuri( in functie de realizari)*excursii in tara si strainatate*training de specialitate

aplica la acest job

Alte oferte de la aceasta companie: Nedeclarat
Nedeclarat Campulung Mold. 23 Sep 2010
Nedeclarat Targoviste 17 Mar 2011
Nedeclarat Cluj Napoca 17 Mar 2011
Nedeclarat Cluj Napoca 16 Mar 2011
Nedeclarat BUCURESTI 16 Mar 2011
Nedeclarat Galati 16 Mar 2011
Nedeclarat Predeal, Constanta, Cluj Napoca, BUCURESTI, Baia Mare 15 Mar 2011
Nedeclarat Galati 15 Mar 2011
Nedeclarat Timisoara 15 Mar 2011
Nedeclarat BUCURESTI 15 Mar 2011
Nedeclarat Cluj Napoca 15 Mar 2011
Nedeclarat Targu Ocna, Comanesti, Slanic Moldova, Onesti, Bacau 15 Mar 2011
Nedeclarat Cisnadie, Agnita, Medias, Sibiu 15 Mar 2011
Nedeclarat Drobeta Turnu-Severin, Targu Jiu, Slatina, Ramnicu Valcea, Pitesti 15 Mar 2011
Nedeclarat BUCURESTI 14 Mar 2011
Nedeclarat Ploiesti 14 Mar 2011
Nedeclarat Fetesti 14 Mar 2011
Nedeclarat Cluj Napoca 14 Mar 2011
Nedeclarat Videle, Turnu Magurele, Zimnicea, BUCURESTI, Alexandria 14 Mar 2011
Nedeclarat Timisoara, Sibiu, Oradea, Arad 13 Mar 2011
Nedeclarat Arad 13 Mar 2011