Sales Manager

Nivelul carierei
Liceu
Denumirea firmei
N-trance Media
Domeniu
Marketing
Oras(e)
BUCURESTI
Data introducerii
Mie 26, August 2009

http://www.nunta-petrecere.ro N-trance Media este o agentie full service, specializata in creare si organizare de evenimente corporate (petreceri tematice, conferinte, team building-uri, seminarii) si evenimente private (organizare nunti, organizare botezuri, petreceri, aniversari). Cu o bogata experienta profesionala, agentia noastra, va ofera o gama larga de servicii, de la consultanta, creatie, logistica, pana la locatii de evenimente, aranjamente florale, decoratiuni, sonorizari, jocuri de lumini, filmarim, fotografi, karaoke.

Descrierea postului

Dezvoltarea portofoliului de clienti. Utilizarea tuturor surselor/retelelor de informare pentru identificarea potentialilor clienti si a noilor oportunitati de afaceri.Asigurarea promovarii serviciilor si imaginii companiei in piata.Incheierea de contracte si urmarirea derularii/extinderii acestora.Participarea la dezvoltarea strategiei de marketing&sales.

Cerinte

Minimum 1 ani de experienta intr-o pozitie similara.Curs de vanzari absolvit sau experienta echivalenta.Fluent in limba engleza.Abilitati de comunicare (scrisa, verbala, prezentari), negociere si vanzare.Prezenta agreabila.Persoana dinamica, activa, rezistenta la stres.Persoana organizata capabila sa creeze si urmeze proceduri de lucru.MS Office/Open office (Word, Excel, Powerpoint sau echivalente).Detinerea unui portofoliu de clienti reprezinta un avantaj.

Oferta (bonusuri, beneficii):

Adaptate la nivelul pietei si experienta candidatului.Comision din vanzari, bonificatii pentru performante deosebite.Mediu deosebit de lucru.Telefon de serviciu.Participarea la evenimente media alaturi de multe personalitati.

Vezi toate ofertele acestei companii
Alte oferte de la aceasta companie: N-trance Media
N-trance Media BUCURESTI 14 Oct 2009