TRAINER

Titul ofertei
TRAINER
Nivelul carierei
Middle-level (peste 3 ani)
Denumirea firmei
Morgan Sol SRL
Domeniu
Asigurari
Oras(e)
Targoviste, BUCURESTI
Data introducerii
Vin 27, Martie 2009

Morgan Sol a intrat pe piata romaneasca de outsourcing in urma cu aproximativ doi ani si doreste sa dezvolte impreuna cu actualii si viitorii lor clienti si parteneri toate cunostintele dobandite in companii de succces pe piata romaneasca.

Morgan Sol selecteaza pentru clientul sau, KRUK INTERNATIONAL, candidati pentru pozitia de TRAINER.
KRUK INTERNATIONAL activeaza pe piata romaneasca din anul 2007, reusind sa se pozitioneze printre cei mai importanti furnizori de servicii de managementul creantelor, prin performanta, comisioane mici, flexibilitate, comunicare si eficienta maxima. Printre clientii KRUK se regasesc societatile bancare de top, brokeri de credite, companii de asigurare, de leasing, operatori de telefonie mobila.

Veti face parte dintr-o echipa tanara, competenta, dinamica, creativa, pentru care a fost creat un mediu de lucru in care fiecare isi poate dezvolta abilitatile profesionale, poate contribui pe termen lung la succesul companiei si este real apreciat in conformitate cu activitatea depusa.

Descrierea postului

Planificarea si administrarea calendarului de training potrivit cerintelor;
Crearea si livrarea de politici si proceduri de training, precum si manualele aferente;
Sustinerea programelor de formare pentru angajati;
Masurarea eficientei programelor de training;
Colaborarea cu celelalte departamente ori de cate ori este necesar.
Intocmirea si transmiterea diverselor raportari periodice legate de activitatea de training.

Cerinte

Facultate de profil finalizata (avantaj studii suplimetare in domeniu);
Experienta min 3 ani pe o pozitie similara;
Constituie avantaj experienta in domeniul bancar, colectarea debitelor, asigurari;
Foarte bune abilitati de comunicare si lucru in echipa, experienta didactica obligatorie;
Disponibilitate pentru desfasurarea activitatii in Targoviste.

Oferta (bonusuri, beneficii):

Pachet de compensatii si beneficii creat pe o structura motivanta si adaptata nevoilor si profilului candidatului.

aplica la acest job

TRAINER
Vezi toate ofertele acestei companii