responsabil de proiect/account executive

Nivelul carierei
Liceu
Denumirea firmei
More Results Marketing
Domeniu
Marketing
Oras(e)
BUCURESTI
Data introducerii
Joi 10, Septembrie 2009

More Results Marketing specializata in servicii de marketing direct, baze de date, telemarketing, infoline, sms marketing, web marketing, suport logistic pentru promotii, field marketing si curierat.www.moreresults.ro

Descrierea postului

Administrarea relatiei cu clientiiAdministrarea proiectelor alocateAdministrarea relatiei cu departamentele firmeiStrategie si planning de marketing directConceperea si dezvoltarea de proiecte de marketing direct

Cerinte

Student/ absolvent marketing/ ComunicareCapacitatea de a invata foarte repedeCreativitateEnglezaWord, ExcelOrganizare bunaAbilitati de comunicare excelenteDinamism, ambitie, obtinere de rezultateCapacitate de a lucra sub stresReprezinta avantaje :Student/absolvent ASEExperienta de 1 an in marketing/ comunicareExperienta in marketing directExperienta in web/online marketingCunostinte de baze de dateMicrosoft AccessO a doua limba straina

Oferta (bonusuri, beneficii):

Crestere profesionala accelerataPachet de beneficii interesante functie de rezultate

aplica la acest job

Alte oferte de la aceasta companie: More Results Marketing
More Results Marketing BUCURESTI 10 Sep 2009