Operator Call Center

Nivelul carierei
Liceu
Denumirea firmei
More Results Marketing
Domeniu
Marketing
Oras(e)
BUCURESTI
Data introducerii
Joi 10, Septembrie 2009

More Results Marketing specializata in servicii de marketing direct, baze de date, telemarketing, infoline, sms marketing, web marketing, suport logistic pentru promotii, field marketing si curierat.www.moreresults.ro

Descrierea postului

studii medii/ superioare;cunostinte de operare PC;initiativa si buna organizare;putere de convingere;capacitate de adaptare si de a invata rapid;posibilitatea de a lucra atat full-time cat si part-time;punctualitate si seriozitate;experienta in call center reprezinta avantaj;publicitate si vanzari prin telefon, intocmire rapoarte in excel, utilizand baze de date si calculator

Cerinte

Realizarea de interviuri / culegere de date prin telefon, introducere in calculator, lucrul cu persoane fizice si juridice, chestionare cu intrebari prestabilite;Introducere date furnizate de consumatori;Apeleaza(outbound) firme pentru: stabilire de intalniri/prezentari, vanzari/demo de produse/servicii, intrebari/chestionare, actualizare date in baza de date, raportari diverse;Oferirea de informatii(inbound) corecte intr-o maniera profesionala

Oferta (bonusuri, beneficii):

Crestere profesionalaPachet de beneficii functie de rezultate

aplica la acest job

Alte oferte de la aceasta companie: More Results Marketing
More Results Marketing BUCURESTI 10 Sep 2009