Field Task Force

Nivelul carierei
Entry-level (sub 3 ani)
Denumirea firmei
MINDexpress Training si Consultanta
Domeniu
Marketing
Oras(e)
Toate orasele
Data introducerii
Mar 17, Martie 2009

Pentru companiile din Romania MINDexpress inseamna 4 ani in care am instruit 33 de companii. PETROM, BRD, RAIFFEISEN, AVIVA, PRICEWATERHOUSECOOPERS, DANONE, COCA-COLA colaboreaza cu noi pentru dezvoltarea angajatilor lor.

Pentru 5300 de angajatii din Romania MINDEXPRESS inseamna abilitati mai bune de management, vanzare, comunicare, colaborare dezvoltate prin progamele Management Club, Sales Club si Teambuilding.

Descrierea postului

Realizeaza pe durata a 30 de zile intalniri cu diferiti reprezentanti ai unei companii partenere carora le ofera diferite informari si prezentari specifice (in aceasta perioada va parcurge un traseu prestabilit in diferite orase)

Cerinte

Studii superioare
Abilitati de comunicare
Orienta catre munca in echipa
Obisnuit sa calatoreasca
Bun sofer
Prezentabil

Oferta (bonusuri, beneficii):

Pachet salarial motivant
Bonusuri in functie de performante

Alte oferte de la aceasta companie: MINDexpress Training si Consultanta
MINDexpress Training si Consultanta Toate orasele 13 Dec 2010
MINDexpress Training si Consultanta Sibiu, Iasi, Cluj Napoca, BUCURESTI 05 Feb 2010
MINDexpress Training si Consultanta Toate orasele 05 Feb 2010