PROMOTER PRODUSE DERMATOCOSMETICE

Nivelul carierei
Liceu
Denumirea firmei
MEDIPLUS EXIM SRL
Domeniu
Marketing
Oras(e)
Cluj Napoca
Data introducerii
Lun 07, Septembrie 2009

Mediplus Exim SRL este cel mai mare distribuitor de medicamente din Romania si este parte componenta a grupului A&D Pharma alaturi de o puternica retea de farmacii, Sensiblu SRL.Succesul companiei noastre depinde de talentul si dedicarea oamenilor nostri.Ii sprijinim in dezvoltarea profesionala, asigurandu-le conditii optime de munca, autonomie si putere de decizie, incurajand spiritul de echipa si recompensand performantele.Cream si dezvoltam calitate, mergem impreuna cu partenerii nostri spre o viata sanatoasa, ne remarcam competitiv prin spontaneitate, solutii inovative si un mod de operare rapid si eficient.Te invitam si pe tine sa accepti provocarea de a colabora cu cei mai buni, daca esti interesat de calitate si performanta.

Descrierea postului

- promoveaza numele, imaginea si beneficiile produselor distribuite de Mediplus catre consumatorul final;- este responsabil de imaginea produselor din portofoliul diviziei in farmaciile arondate, aplicand politica de merchandising a diviziei.

Cerinte

- disponibilitate pentru colaborare pe perioada nedeterminata;- studii medii/superioare;- orientare catre produsele cosmetice;- abilitati de comunicare; prezenta placuta.

Oferta (bonusuri, beneficii):

Vezi toate ofertele acestei companii
Alte oferte de la aceasta companie: MEDIPLUS EXIM SRL
MEDIPLUS EXIM SRL BUCURESTI 02 Mar 2011
MEDIPLUS EXIM SRL BUCURESTI 04 Ian 2011
MEDIPLUS EXIM SRL Galati, Constanta 16 Dec 2010
MEDIPLUS EXIM SRL Craiova 16 Noi 2010
MEDIPLUS EXIM SRL BUCURESTI 08 Noi 2010
MEDIPLUS EXIM SRL Tirgu Mures, Cluj Napoca, Bistrita, Baia Mare, Alba Iulia 19 Oct 2010
MEDIPLUS EXIM SRL Constanta 07 Oct 2010
MEDIPLUS EXIM SRL Iasi 14 Sep 2010
MEDIPLUS EXIM SRL Timisoara 02 Sep 2010
MEDIPLUS EXIM SRL BUCURESTI 02 Sep 2010
MEDIPLUS EXIM SRL Constanta 02 Aug 2010
MEDIPLUS EXIM SRL Timisoara, Iasi, Cluj Napoca 27 Iul 2010
MEDIPLUS EXIM SRL BUCURESTI 23 Iul 2010
MEDIPLUS EXIM SRL BUCURESTI 16 Iul 2010
MEDIPLUS EXIM SRL Iasi 12 Iul 2010
MEDIPLUS EXIM SRL Tirgu Mures, Cluj Napoca 05 Iul 2010
MEDIPLUS EXIM SRL BUCURESTI 16 Iun 2010
MEDIPLUS EXIM SRL BUCURESTI 07 Iun 2010
MEDIPLUS EXIM SRL Timisoara 29 Apr 2010
MEDIPLUS EXIM SRL BUCURESTI 15 Apr 2010
MEDIPLUS EXIM SRL Constanta 12 Apr 2010
MEDIPLUS EXIM SRL BUCURESTI 08 Apr 2010
MEDIPLUS EXIM SRL Cluj Napoca 06 Apr 2010
MEDIPLUS EXIM SRL BUCURESTI 30 Mar 2010
MEDIPLUS EXIM SRL BUCURESTI 29 Mar 2010
MEDIPLUS EXIM SRL Timisoara 04 Mar 2010
MEDIPLUS EXIM SRL BUCURESTI 07 Ian 2010
MEDIPLUS EXIM SRL BUCURESTI 08 Dec 2009
MEDIPLUS EXIM SRL BUCURESTI 07 Dec 2009
MEDIPLUS EXIM SRL Brasov 27 Noi 2009