Consilier

Titul ofertei
Consilier
Nivelul carierei
Entry-level (sub 3 ani)
Denumirea firmei
MCM Consulting
Domeniu
Asigurari
Oras(e)
Braila
Data introducerii
Mar 03, Martie 2009

Broker National de servicii financiare adresate atat persoanelor fizice cat si juridice.

M.C.M Consulting isi largeste portofoliu de produse financiare si dezvolta noi oportunitati de business pentru angajati, colaboratori si francizatii sai.

Accepta provocarea alatura te echipei M.C.M Consulting
Mai Puternici Ipreuna- Dorim sa avem Succes alaturi de Tine

Descrierea postului

*prospectarea pietei si identificarea potentialilor clienti eligibili pentru serviciile financiare.
*consiliaza si acorda asistenta in intocmirea dosarului de credit.
*introduce dosarul la analiza si urmareste rezolutia pentru clientii sai.
*coordoneaza echipa de stagiari.

Cerinte

tinuta business.
*disponibilitate pentru a invata modul delucru din M.C.M Consulting .
*deschidere catre nou.
*abilitati de comunicare si negociere.
*imagine sociala buna.
*capital bun de cunostinte.
*gandire analitica.
*initiativ,spirit antreprenorial,tenacitate si rezistenta la stres.
*dorinta de afirmare.

Oferta (bonusuri, beneficii):

*mediu dinamic.
*echipa ambitioasa.
*sprijin managerial,lucru in echipa.
*oportunitate de dezvoltare a unei cariere proesionale in cadrul M.C.M Consulting pe baza unei grile de cariera dupa primele 3 luni de activitate.
*program de intruire si dezvoltare - profesionala si personala.
*pachet financiar motivant compus din parte fixa si bonus-uri stimulative conform performantei.
*beneficii suplimentare.

Accepta Provocarea, alatura te echipei M.C.M Consulting.
Dorim sa avem Succes alaturi de Tine.

aplica la acest job

Consilier
Vezi toate ofertele acestei companii
Alte oferte de la aceasta companie: MCM Consulting
MCM Consulting Targu Neamt, Onesti, Suceava, Piatra Neamt, Bacau 03 Mar 2009