dezvoltator aplicatii informatice

Nivelul carierei
Middle-level (peste 3 ani)
Denumirea firmei
Marketing IT SRL
Domeniu
Marketing
Oras(e)
Toate orasele
Data introducerii
Vin 27, Martie 2009

servicii si solutii pentru programe de dezvoltare si accesarea de programe de finantare europene

Descrierea postului

-dezvoltare mini aplicatii pentru desktop si web - widgets, Yahoo pipes, VBA, Java, PHP, HTML
-dezvoltare aplicatii web pe blender.org (python)
-aplicatii Google SketchUp
-aplicatii baze de date
-dezvoltare aplicatii specializate pentru informare - documentare pe web si server-e private
-lucru si plata pe proiect
-traducere materiale din romana in engleza, franceza, germana, italiana, spaniola, rusa
-productie publicitara text, grafica si/sau video constituie avantaj si posibilitati de crestere a incasarilor

Cerinte

-experienta programare
-experienta operare web
-informare - documentare
-abilitati pentru analize si studii informatice
-intiative pentru dezvoltare servicii si produse web
-decontarea pe PFA sau firma - persoana fizica autorizata, necesita inregistrare la Registrul Comertului
-onest, sincer, corect, loial
-inscrierea cv-ului (link la cv-ul bestjobs) pe http://rncd2008.ning.com/ (necesita inregistrare)

Oferta (bonusuri, beneficii):

-200-400 EURO minim pe luna pentru 4 ore zilnic
-prime din incasari pe proiect pentru rezultate deosebite
-posibilitati de comision din vanzari
-oportunitati angajare pe proiecte din finante europene
-oportunitati constructie de cariera
-oportunitati dezvoltare afaceri ca intreprinzator independent, afiliat, asociat sau actionar intr-o etapa ulterioara

Vezi toate ofertele acestei companii
Alte oferte de la aceasta companie: Marketing IT SRL
Marketing IT SRL Toate orasele 27 Mar 2009