asistent marketing

Nivelul carierei
Middle-level (peste 3 ani)
Denumirea firmei
Marketing IT SRL
Domeniu
Marketing
Oras(e)
Toate orasele
Data introducerii
Vin 27, Martie 2009

servicii si solutii pentru programe de dezvoltare si accesarea de programe de finantare europene

Descrierea postului

-REPREZENTANT AFILIAT marketing si vanzari
-lucru la domiciliu minim 3-4 ore pe zi de luni pana vineri (in week-end optional)
-cautare clienti pe web
-configurare pachete de servicii
-vanzare servicii in domeniul comunicare, marketing, publicitate
-administrare cont client
-administrare baze de date clienti
-monitorizare portal web
-initiative pentru optimizare, diversificare si dezvoltare servicii
-traducere materiale din romana in engleza, franceza, germana, italiana, spaniola, rusa
-productie publicitara text, grafica si/sau video constituie avantaj si posibilitati de crestere a incasarilor

Cerinte

-seriozitate
-experienta minim 3 ani in marketing si vanzari
-experienta operare pe web
-experienta activitati office
-onest, sincer, corect, loial
-experienta IT constituie avantaj
-inscrierea cv-ului (link la cv-ul bestjobs) pe http://rncd2008.ning.com/ (necesita inregistrare)

Oferta (bonusuri, beneficii):

-comision 10-30% din vanzarile efectuate on-line
-lucru la domiciliu
-oportunitati constructie de cariera
-oportunitati angajare pe proiect in proiecte de dezvoltare finantate european
-oportunitati dezvoltare afaceri ca intreprinzator independent, afiliat, asociat sau actionar intr-o etapa ulterioara

Vezi toate ofertele acestei companii
Alte oferte de la aceasta companie: Marketing IT SRL
Marketing IT SRL Toate orasele 27 Mar 2009