CONSILIER TELESALES

Nivelul carierei
Liceu
Denumirea firmei
LINEA DIRECTA COMMUNICATIONS
Domeniu
Marketing
Oras(e)
BUCURESTI
Data introducerii
Mie 02, Septembrie 2009

Linea Directa Communications face parte din Studio Moderna Group, specialişti în comunicare directă de marketing multiteritorial în întreaga regiune CEE.Avem infrastructura, resursele şi abilităţile pentru a atinge ţintele clientilor nostri in propria lor limbă, la locul lor de muncă sau acasă.Noi oferim clienţilor noştri perspectiva de care au nevoie cu privire la deprinderile şi dorinţele individuale de cumpărare. Acoperim 20 de tari central-est-europene, ceea ce ne permite să accelerăm timpul de implementare al campaniilor prin standardizarea conţinutului şi a structurilor de raportare. Avem infrastructura, resursele şi abilităţile pentru a atinge ţintele clientilor nostri in propria lor limbă, la locul lor de muncă sau acasă.

Descrierea postului

Crezi ca jobul ideal pentru tine presupune discutii telefonice care sa iti puna la incercare creativitatea, diplomatia, abilitatile de persuasiune si de relationare cu oamenii, avand scopul declarat de a promova si vinde diferite produse / servicii?

Cerinte

Esti o fire ambitioasa si dinamica? Pentru tine, performanta inseamna rezultate palpabile, exprimate in bani la sfarsitul lunii? Obisnuiesti sa iti fixezi obiective clare, pe care ti le asumi cu simt de raspundere pana cand reusesti sa le atingi?

Oferta (bonusuri, beneficii):

Daca da, atunci noi vrem sa te cunoastem! Mai mult, vrem sa te alaturi echipei noastre de operatori call-center! Adu-ti si cativa prieteni! Oferim program de lucru flexibil (4 / 6 / 8 ore), salariu fix + bonuri de masa + bonus, training-uri specializate si suport continuu pentru cresterea ta profesionala, o echipa entuziasta de tineri profesionisti. Cerem seriozitate.