BROKER JUNIOR

Nivelul carierei
Liceu
Denumirea firmei
LEUMI BROKER DE ASIGURARE - REASIGURARE SRL
Domeniu
Asigurari
Oras(e)
BUCURESTI
Data introducerii
Mar 24, Martie 2009

LEUMI BROKER S.R.L. ARE ACTIONAR UNIC LEUMI BANK ROMANIA S.A. SI ESTE UN BROKER DE ASIGURARE AUTORIZAT DE C.S.A. SA PRACTICE TOATE TIPURILE DE ASIGURARI.

Descrierea postului

RESPONSABILITATI:
? Gestiunea portofoliului actual de clienti;
? Transmiterea de oferte de asigurare catre sucursalele Leumi Bank;
? Emiterea de polite de asigurare;
? Administrarea politelor de asigurare;
? Relationarea cu angajatii Leumi Bank;
? Consilierea in domeniul asigurarilor;
? Raportarea directa catre Directorul General.

Cerinte

CERINTE:
? Studii superioare finalizate sau in curs;
? Experienta in asigurari reprezinta un avantaj;
? Cunostinte bune de operare PC (Microsoft Office);
? Nivel minim de instruire in domeniul asigurarilor (este un plus).

Oferta (bonusuri, beneficii):

Oferta:
? Venituri fixe;
? Posibilitatea dezvoltarii unei cariere intr-o companie financiara
? Training de specialitate.

Vezi toate ofertele acestei companii
Alte oferte de la aceasta companie: LEUMI BROKER DE ASIGURARE - REASIGURARE SRL
LEUMI BROKER DE ASIGURARE - REASIGURARE SRL BUCURESTI 17 Ian 2011
LEUMI BROKER DE ASIGURARE - REASIGURARE SRL BUCURESTI 16 Noi 2010
LEUMI BROKER DE ASIGURARE - REASIGURARE SRL BUCURESTI 06 Sep 2010
LEUMI BROKER DE ASIGURARE - REASIGURARE SRL BUCURESTI 03 Noi 2009
LEUMI BROKER DE ASIGURARE - REASIGURARE SRL BUCURESTI 21 Sep 2009