Asistent manager

Nivelul carierei
Liceu
Denumirea firmei
Leadcom SRL
Domeniu
Marketing
Oras(e)
Oradea
Data introducerii
Joi 20, August 2009

Firma noastră s-a înfiinţat în 2002, ca şi importator de produse electronice, în special componente de calculator, printre clienţii nostri fiind producători de sisteme de calcul. Componentele importate de firma noastră au ajuns în special în calculatoarele din marile magazine – hypermarketuri. Treptat am deschis noi domenii de activitate. Recent am lansat un brand de magazin online cu care promovăm produse unicate pe piaţă. Vom forma o echipă profesionistă pentru consolidarea poziţiei pe piaţă a mărcii noastre online, respectiv pentru lansarea altor branduri online. În momentul de faţă firma este în plină expansiune, astfel este nevoie de stabilirea unor standarde profesioniste de management intern şi pentru calitatea serviciilor.

Descrierea postului

- menţinerea relatiei cu clienţi şi furnizori- promovarea imaginii firmei;- urmărirea termenelor şi scadenţelor;- gestionarea documentelor interne, contracte şi documente pentru autorităţi;- participare activă la redactarea managementului intern în scopul unui mers de lucru profesionist şi în vederea obţinerii certificatelor ISO de calitate; - identificarea problemelor tip şi participare activă la elaborarea standardelor de rezolvare profesionistă a acestora;

Cerinte

- Cunoştinţe avansate operare PC, internet;- Cunoaşterea limbii engleze constituie avantaj;- Persoană foarte organizată şi responsabilă cu foarte bune abilităţi de comunicare;- Persoană dinamică, capacitate de muncă şi iniţiativă proprie;

Oferta (bonusuri, beneficii):

- realizarea unei cariere profesionale;- bonusuri şi avansări în funcţie de aptitudini şi performanţe;- instruire şi dezvoltare profesională şi personală;- dacă crezi că poţi face faţă şi doreşti sa devii un om de bază în formarea unei echipe profesioniste – misiune deloc uşoară! – atunci nu ezita, te asteptăm!

Vezi toate ofertele acestei companii
Alte oferte de la aceasta companie: Leadcom SRL
Leadcom SRL Oradea 04 Oct 2010
Leadcom SRL Oradea 16 Aug 2010