REPREZENTANT VANZARI (Pre-Seller) - Locatia: IASI

Nivelul carierei
Entry-level (sub 3 ani)
Denumirea firmei
INTERBRANDS Marketing&Distribution SA
Domeniu
Marketing
Oras(e)
Iasi
Data introducerii
Mie 11, Martie 2009

SC INTERBRANDS Marketing & Distribution S.A. este cea mai mare companie de distributie din Romania (cu o cifra de afaceri in anul 2007 de 1.4 miliarde USD), partener si distribuitor unic al celor mai mari producatori de bunuri de larg consum din lume: Procter&Gamble, Nestle, Kotanyi, Vodafone, British American Tobacco etc.

Echipa Interbrands este pro-activa, orientata spre rezultate si ambitioasa, cu inalte standarde de calitate; la noi increderea si angajamentul provin din pasiune si implicare.

Performanta companiei a fost sustinuta prin efortul, talentul si dedicarea continua a celor care formeaza echipa INTERBRANDS.

Daca doresti sa faci parte din echipa noastra de succes nu ezita sa aplici pentru acest post!

Descrierea postului

- Vanzarea portofoliului alocat de produse (produse P&G, NPP,Unicom, Kotany,Bourjois,etc.) catre clientii din aria arondata
- Consolidarea parteneriatului IBR-Client; stabilirea unui parteneriat si mentinerea unei relatii de inalt profesionalism cu toti clientii alocati;
- Respectarea Politicii Comerciale a Companiei
- Implementarea standardelor de imagine

Cerinte

- Bune abilitati de comunicare
- Usurinta in initierea si dezvoltarea relatiilor interpersonale
- Orientare spre rezultate
- Experienta in domeniul vanzarilor constituie un avantaj
- Minim studii medii
- Permis de conducere categoria B

Oferta (bonusuri, beneficii):

-Pachet salarial atractiv (salariu fix+bonuri de masa+bonus lunar raportat la performanta)

Vezi toate ofertele acestei companii
Alte oferte de la aceasta companie: INTERBRANDS Marketing&Distribution SA
INTERBRANDS Marketing&Distribution SA Videle, Rosiorii de vede, Turnu Magurele, Giurgiu, Alexandria 01 Sep 2010
INTERBRANDS Marketing&Distribution SA Husi, Vaslui 05 Iul 2010
INTERBRANDS Marketing&Distribution SA Fagaras 22 Iun 2010
INTERBRANDS Marketing&Distribution SA Baia Mare 21 Iun 2010
INTERBRANDS Marketing&Distribution SA Botosani 11 Iun 2010
INTERBRANDS Marketing&Distribution SA Beius 06 Iun 2010
INTERBRANDS Marketing&Distribution SA Timisoara, Arad 13 Mai 2010
INTERBRANDS Marketing&Distribution SA Falticeni, Targu Neamt 09 Mai 2010
INTERBRANDS Marketing&Distribution SA Sibiu 06 Mai 2010
INTERBRANDS Marketing&Distribution SA Suceava 05 Mai 2010
INTERBRANDS Marketing&Distribution SA Borsa, Sighetul Marmatiei 27 Apr 2010
INTERBRANDS Marketing&Distribution SA Bistrita 23 Mar 2010
INTERBRANDS Marketing&Distribution SA Borsa, Sighetul Marmatiei 16 Mar 2010
INTERBRANDS Marketing&Distribution SA Arad 16 Mar 2010
INTERBRANDS Marketing&Distribution SA Hunedoara, Deva, Alba Iulia 16 Mar 2010
INTERBRANDS Marketing&Distribution SA BUCURESTI 16 Mar 2010
INTERBRANDS Marketing&Distribution SA Slatina, Ramnicu Valcea, Ploiesti, Botosani, Bacau 22 Feb 2010
INTERBRANDS Marketing&Distribution SA Deva 29 Ian 2010
INTERBRANDS Marketing&Distribution SA Gura Humorului, Vatra Dornei, Campulung Mold. 11 Ian 2010
INTERBRANDS Marketing&Distribution SA Buzau 04 Ian 2010
INTERBRANDS Marketing&Distribution SA Targu Mures 28 Dec 2009
INTERBRANDS Marketing&Distribution SA Cluj Napoca 03 Dec 2009
INTERBRANDS Marketing&Distribution SA Targu Jiu 23 Noi 2009
INTERBRANDS Marketing&Distribution SA Dej 20 Noi 2009
INTERBRANDS Marketing&Distribution SA Iasi 03 Noi 2009
INTERBRANDS Marketing&Distribution SA Craiova 03 Noi 2009
INTERBRANDS Marketing&Distribution SA BUCURESTI 21 Oct 2009
INTERBRANDS Marketing&Distribution SA Barlad 19 Oct 2009
INTERBRANDS Marketing&Distribution SA Sighisoara 12 Oct 2009