Reprezentant Vanzari (Pre-Seller) - Divizia Pharma - Locatie: ORADEA

Nivelul carierei
Liceu
Denumirea firmei
INTERBRANDS Marketing&Distribution SA
Domeniu
Marketing
Oras(e)
Oradea
Data introducerii
Lun 30, Martie 2009

INTERBRANDS Marketing&Distribution SA este cea mai mare companie de distributie din Romania (cu o cifra de afaceri in anul 2007 de 1.4 miliarde USD), partener si distribuitor unic al celor mai mari producatori de bunuri de larg consum din lume: Procter&Gamble, Nestle, Kotanyi, Vodafone, British American Tobacco.
Ne desfasuram activitatea in toata tara, avand 34 de puncte de lucru, sediul central fiind la Bucuresti.

Performanta noastra a fost sustinuta prin efortul, talentul si dedicarea continua a celor care formeaza echipa INTERBRANDS.
La noi increderea si angajamentul provin din pasiune si implicare!

Daca ai initiativa, esti o fire responsabila si orientata catre calitate, atunci aplica pentru acest post in compania noastra!

Asteptam aplicatiile voastre si va multumim anticipat pentru interesul acordat!

Descrierea postului

Cautam colegi care sa accepte provocarea:
- de a promova si a vinde produsele companiei in conformitate cu standardele si politicile noastre,
- de a dezvolta si gestiona un portofoliu de clienti,
- de a stabili un parteneriat si de a o mentine o relatie de inalt profesionalism cu toti clientii companiei.

Cerinte

- Bune abilitati de comunicare
- Usurinta in initierea si dezvoltarea relatiilor interpersonale
- Orientare spre rezultate
- Experienta in domeniul vanzarilor constituie un avantaj
- Minim studii medii
- Permis de conducere categoria B

Oferta (bonusuri, beneficii):

Posibilitatea dezvoltarii unei cariere profesionale in cadrul unei companii de renume!
Pachet salarial atractiv!

Vezi toate ofertele acestei companii
Alte oferte de la aceasta companie: INTERBRANDS Marketing&Distribution SA
INTERBRANDS Marketing&Distribution SA Videle, Rosiorii de vede, Turnu Magurele, Giurgiu, Alexandria 01 Sep 2010
INTERBRANDS Marketing&Distribution SA Husi, Vaslui 05 Iul 2010
INTERBRANDS Marketing&Distribution SA Fagaras 22 Iun 2010
INTERBRANDS Marketing&Distribution SA Baia Mare 21 Iun 2010
INTERBRANDS Marketing&Distribution SA Botosani 11 Iun 2010
INTERBRANDS Marketing&Distribution SA Beius 06 Iun 2010
INTERBRANDS Marketing&Distribution SA Timisoara, Arad 13 Mai 2010
INTERBRANDS Marketing&Distribution SA Falticeni, Targu Neamt 09 Mai 2010
INTERBRANDS Marketing&Distribution SA Sibiu 06 Mai 2010
INTERBRANDS Marketing&Distribution SA Suceava 05 Mai 2010
INTERBRANDS Marketing&Distribution SA Borsa, Sighetul Marmatiei 27 Apr 2010
INTERBRANDS Marketing&Distribution SA Bistrita 23 Mar 2010
INTERBRANDS Marketing&Distribution SA Borsa, Sighetul Marmatiei 16 Mar 2010
INTERBRANDS Marketing&Distribution SA Arad 16 Mar 2010
INTERBRANDS Marketing&Distribution SA Hunedoara, Deva, Alba Iulia 16 Mar 2010
INTERBRANDS Marketing&Distribution SA BUCURESTI 16 Mar 2010
INTERBRANDS Marketing&Distribution SA Slatina, Ramnicu Valcea, Ploiesti, Botosani, Bacau 22 Feb 2010
INTERBRANDS Marketing&Distribution SA Deva 29 Ian 2010
INTERBRANDS Marketing&Distribution SA Gura Humorului, Vatra Dornei, Campulung Mold. 11 Ian 2010
INTERBRANDS Marketing&Distribution SA Buzau 04 Ian 2010
INTERBRANDS Marketing&Distribution SA Targu Mures 28 Dec 2009
INTERBRANDS Marketing&Distribution SA Cluj Napoca 03 Dec 2009
INTERBRANDS Marketing&Distribution SA Targu Jiu 23 Noi 2009
INTERBRANDS Marketing&Distribution SA Dej 20 Noi 2009
INTERBRANDS Marketing&Distribution SA Iasi 03 Noi 2009
INTERBRANDS Marketing&Distribution SA Craiova 03 Noi 2009
INTERBRANDS Marketing&Distribution SA BUCURESTI 21 Oct 2009
INTERBRANDS Marketing&Distribution SA Barlad 19 Oct 2009
INTERBRANDS Marketing&Distribution SA Sighisoara 12 Oct 2009