CASIERA - Locatia: PIATRA NEAMT

Nivelul carierei
Liceu
Denumirea firmei
INTERBRANDS Marketing&Distribution SA
Domeniu
Finante/Contabilitate
Oras(e)
Piatra Neamt
Data introducerii
Lun 09, Martie 2009

INTERBRANDS Marketing&Distribution este cea mai mare companie de distributie din Romania (cu o cifra de afaceri in anul 2007 de 1.4 miliard USD), partener si distribuitor unic al celor mai mari producatori de bunuri de larg consum din lume: British American Tobacco, Procter&Gamble, Nestle, Kotanyi, Vodafone.
Ne desfasuram activitatea in toata tara, sediul central fiind la Bucuresti.

Daca ai initiativa, esti o fire responsabila si orientata catre calitate, atunci aplica pentru acest post in compania noastra!

Asteptam aplicatiile voastre si va multumim anticipat pentru interesul acordat!

Descrierea postului

? Primeste banii de la agentii de vanzari, alti angajati Interbrands sau de la clientii companiei,in conformitate cu cerintele legale si regulile interne ale companiei
? Administreaza acesti bani si ii depune la banca
? Intocmeste si completeaza zilnic Registrul de Casa

Cerinte

- Experienta intr-o pozitie similara constituie avantaj
- studii medii
- fara antecedente penale
- bune abilitati aritmetice

Oferta (bonusuri, beneficii):

Vezi toate ofertele acestei companii
Alte oferte de la aceasta companie: INTERBRANDS Marketing&Distribution SA
INTERBRANDS Marketing&Distribution SA Videle, Rosiorii de vede, Turnu Magurele, Giurgiu, Alexandria 01 Sep 2010
INTERBRANDS Marketing&Distribution SA Husi, Vaslui 05 Iul 2010
INTERBRANDS Marketing&Distribution SA Fagaras 22 Iun 2010
INTERBRANDS Marketing&Distribution SA Baia Mare 21 Iun 2010
INTERBRANDS Marketing&Distribution SA Botosani 11 Iun 2010
INTERBRANDS Marketing&Distribution SA Beius 06 Iun 2010
INTERBRANDS Marketing&Distribution SA Timisoara, Arad 13 Mai 2010
INTERBRANDS Marketing&Distribution SA Falticeni, Targu Neamt 09 Mai 2010
INTERBRANDS Marketing&Distribution SA Sibiu 06 Mai 2010
INTERBRANDS Marketing&Distribution SA Suceava 05 Mai 2010
INTERBRANDS Marketing&Distribution SA Borsa, Sighetul Marmatiei 27 Apr 2010
INTERBRANDS Marketing&Distribution SA Bistrita 23 Mar 2010
INTERBRANDS Marketing&Distribution SA Borsa, Sighetul Marmatiei 16 Mar 2010
INTERBRANDS Marketing&Distribution SA Arad 16 Mar 2010
INTERBRANDS Marketing&Distribution SA Hunedoara, Deva, Alba Iulia 16 Mar 2010
INTERBRANDS Marketing&Distribution SA BUCURESTI 16 Mar 2010
INTERBRANDS Marketing&Distribution SA Slatina, Ramnicu Valcea, Ploiesti, Botosani, Bacau 22 Feb 2010
INTERBRANDS Marketing&Distribution SA Deva 29 Ian 2010
INTERBRANDS Marketing&Distribution SA Gura Humorului, Vatra Dornei, Campulung Mold. 11 Ian 2010
INTERBRANDS Marketing&Distribution SA Buzau 04 Ian 2010
INTERBRANDS Marketing&Distribution SA Targu Mures 28 Dec 2009
INTERBRANDS Marketing&Distribution SA Cluj Napoca 03 Dec 2009
INTERBRANDS Marketing&Distribution SA Targu Jiu 23 Noi 2009
INTERBRANDS Marketing&Distribution SA Dej 20 Noi 2009
INTERBRANDS Marketing&Distribution SA Iasi 03 Noi 2009
INTERBRANDS Marketing&Distribution SA Craiova 03 Noi 2009
INTERBRANDS Marketing&Distribution SA BUCURESTI 21 Oct 2009
INTERBRANDS Marketing&Distribution SA Barlad 19 Oct 2009
INTERBRANDS Marketing&Distribution SA Sighisoara 12 Oct 2009