DIRECTOR REGIONAL DE VANZARI

Nivelul carierei
Management superior
Denumirea firmei
INSTALCO GRUP SRL
Domeniu
Marketing
Oras(e)
Piatra Neamt
Data introducerii
Vin 13, Martie 2009

Firma cu activitate in domeniul sculelor , utilajelor si echipamentelor industriale .
Asiguram servicii complete de consultanta , vanzari , service si inchirieri de utilaje .
Ne bazam pe un important portofoliu de clienti si pe suport logistic deosebit din partea brandurilor pe cere le reprezantam in zona .Firma face parte dintr-o retea nationala de vanzari in acest domeniu .
Ne straduim permanent sa oferim solutii optime la problemele clientilor nostri si sa garantam proiectele propuse .

Descrierea postului

Postul implica coordonare a unei echipe de vanzari si implicare directa in contactare de clienti potentiali ,persoane juridice cu activitati specifice .
Activitatea se desfasoara atat pe teren cat si la biroul de vanzari al firmei .Subordonarea este directa directorului general .

Cerinte

Pregatire tehnica sau experienta intr-un domeniu tehnic .
Initiativa , creativitate , bune aptitudini de comunicare si relationare .
Avand in vedere pozitia de conducere din firma se solicita experienta in functii similare .Este apreciata experienta candidatului in vanzari pe teren .

Oferta (bonusuri, beneficii):

Salariul are o componenta stimulativa cu premieri si comisioane pentru indepliniri si depasiri de targeturi .
Se pune la dispozitie masina de serviciu full time , laptop , tel mobil , birou ,tehnica si sustinere materiala pentru indeplinirea obiectivelor .Se asigura traininguri si cursuri de profil pentru sustinerea si dezvoltarea cunostintelor tehnice din domeniu .

Vezi toate ofertele acestei companii