REPREZENTANT VANZARI BIROTICA

Nivelul carierei
Liceu
Denumirea firmei
INCREMENTAL SRL
Domeniu
Marketing
Oras(e)
Timisoara
Data introducerii
Vin 28, August 2009

IT&C, BIROTICA - produse si servicii specializate de IT&C si Birotica oferite institutiilor si firmelor

Descrierea postului

Participarea in actiuni de marketing - vanzari.Desfasurarea activitatii de consultanta si vanzare directa, la client.Dezvoltarea si intretinerea unei bune relatii comerciale cu firmele cliente.

Cerinte

Studii superioare finalizate sau in curs.Sociabilitate, Inteligenta, Incredere in sine, Autocontrol, Responsabilitate, Perseverenta, Sinceritate.Experienta in vanzari sau relatii clienti constituie avantaj.

Oferta (bonusuri, beneficii):

Contract de munca, salariu fix + comisionPregatire de specialitate, cadru favorabil pentru dezvoltare personalaSe asigura dotarea tehnica necesara desfasurarii activitatii.

aplica la acest job

REPREZENTANT VANZARI  BIROTICA
Vezi toate ofertele acestei companii