MANAGER MAGAZIN

Nivelul carierei
Entry-level (sub 3 ani)
Denumirea firmei
INA MOD SRL
Domeniu
Marketing
Oras(e)
Constanta, BUCURESTI
Data introducerii
Mie 25, Martie 2009

Compania Ina Mod activeaza din anul 2001 pe piata confectiilor textile si are ca obiect de activitate producerea si comercializarea propriilor colectii de dama si barbati sub marca Bad Axel.

Compania Ina Mod angajeaza manager magazin pentru magazinul Bad Axel din Constanta si magazinul Bad Axel din Bucuresti.

Descrierea postului

- este responsabil cu organizarea, instruirea si conducerea echipei
- intocmeste note de intrare-receptie, raport de gestiune, registru de casa, borderou zilnic de vanzari
- raspunde de buna functionare a magazinului din punct de vedere administrativ si tine legatura cu sediu firmei
- intocmeste si transmite situatiile cu vanzarile, intocmeste necesarul de marfa si le transmite la sediu zilnic,
- raspunde de realizarea targetului de vanzari al echipei coordonate,
- este responsabil cu identitatea vizuala a magazinului

Cerinte

- studii superioare
- experienta minim 1 an, pe un post similar(experienta in domeniul confectiilor constituie avantaj)
- cunostinte operare PC- Word, Excel
- cunostinte minime contabilitate primara
- abilitati de conducere si organizare
- abilitati de comunicare si negociere,
- tinuta si prezenta impecabila,
- persoana serioasa,dinamica, spirit de initiativa.

Oferta (bonusuri, beneficii):

aplica la acest job

Alte oferte de la aceasta companie: INA MOD SRL
INA MOD SRL Giurgiu 15 Mar 2011
INA MOD SRL Giurgiu 19 Aug 2010
INA MOD SRL Giurgiu 22 Apr 2010
INA MOD SRL Arad 30 Mar 2010
INA MOD SRL BUCURESTI 12 Mar 2010
INA MOD SRL BUCURESTI 20 Ian 2010
INA MOD SRL BUCURESTI 09 Dec 2009
INA MOD SRL Giurgiu 08 Dec 2009
INA MOD SRL Giurgiu, BUCURESTI 11 Noi 2009