Colaborator

Titul ofertei
Colaborator
Nivelul carierei
Entry-level (sub 3 ani)
Denumirea firmei
IDEAS SOLAR SRL
Domeniu
Marketing
Oras(e)
Mangalia, Timisoara, Slobozia, Constanta, BUCURESTI
Data introducerii
Vin 27, Martie 2009

Va ajutam sa reduceti cheltuielile de regie, pentru apa calda menajera (sali de baie, bucatarie) si incalzirea incaperilor pe timp de iarna , iar prin inversarea sistemului sa beneficiati de aer conditionat rece pe timp de vara, cu ajutorul panourilor solare dintr-o noua generatie cu eficienta de 90% pe tot parcursul anului calendaristic.

Noutatea panourilor noastre este ca prin ele se poate incalzi apa la 53 ?C, 365 zile pe an, nu numai in zile insorite, ci si pe ploaie sau vant, fara a fi nevoie de dispozitive suplimetare cu aport caloric, ceea ce poate oferi clientilor nostrii o economisire considerabila si eficienta a cheltuielilor prin reducerea consumul de gaz natural, combustibil lichid sau consum de energie electrica( panouri fotovoltaice), alternativa foarte generoasa si cu aplicabilitate actuala peste tot in lume.

S.C. IDEAS SOLAR S.R.L.
Constanta, Romania.

www.freewebs.com/ideasolar/

Descrierea postului

Firma spaniola de fabricare si distributie panouri solare cauta colaborator pentru instalare panouri solare.

Cerinte

- cunostinte tehnice minime marketing si instalatii sanitare.

Oferta (bonusuri, beneficii):

- cursuri de atestare ca instalator frigotehnist gratuite Spania