Customer Relationship Manager

Nivelul carierei
Middle-level (peste 3 ani)
Denumirea firmei
Help Net Farma SA
Domeniu
Marketing
Oras(e)
BUCURESTI
Data introducerii
Mar 03, Martie 2009

Una dintre cele mai puternice si dinamice companii farmaceutice din Romania, aflata in plina expansiune.
Pentru posturile vacante din cadrul firmei, puteti aplica pe adresa resurse.umane@helpnet.ro sau pe fax 021 3082634

Descrierea postului

Principalul obiectiv al postului consta in stabilirea si dezvoltarea relatiilor cu clientii, precum si fidelizarea acestora prin mijloace specifice.

Printre atributiile specifice postului pot fi enumerate:

1. Implementarea campaniilor de customer relationship management;
2. Managementul campaniilor de CRM.
3. Fidelizarea portofoliului de clienti.

Cerinte

1. Studii superioare marketing/sociologie/medicina;
2. Experienta minim 2 ani pe aceiasi pozitie;
3. Proactivitate si inovatie;
4. Orientare spre rezultate;
5. Excelente abilitati de comunicare si negociere.

Oferta (bonusuri, beneficii):

- Pachet salarial motivant;
- Posibilitatea de a va alatura unei echipe de profesionisti.

aplica la acest job

Alte oferte de la aceasta companie: Help Net Farma SA
Help Net Farma SA BUCURESTI 11 Ian 2011
Help Net Farma SA BUCURESTI 23 Noi 2010
Help Net Farma SA BUCURESTI 06 Sep 2010
Help Net Farma SA BUCURESTI 19 Mar 2010