Hostess/promoter

Nivelul carierei
Entry-level (sub 3 ani)
Denumirea firmei
HEAT Advertising
Domeniu
Marketing
Oras(e)
BUCURESTI
Data introducerii
Lun 23, Martie 2009

Descrierea firmei

Agentie de Publicitate

Descrierea postului

Hostess/promoter pentru principalele marci de tigarete ale liderului pietei din Romania, client in portofoliul Heat Adverising [20 de posturi disponibile].
Activitatea se va desfasura pe teren, prin promovarea in magazine selectionate a ofertelor speciale pe baza ciclurilor prestabilite de vanzari.
Activitatea va include abordarea consumatorilor potentiali ai marcilor de tigarete promovate conform standardelor de marketing in vigoare, switch selling, hard selleing.

Cerinte

Varsta minima 21 ani.
Inaltimea minima 1,70m.
Aspect fizic placut.
Abilitati de comunicare.
Aptitudini atat pentru lucru in echipa cat si individual.
Seriozitate.

Oferta (bonusuri, beneficii):

350 USD (net) & alte beneficii
Termen limita de trimitere a CV - 12 decembrie 2005
Va rugam trimiteti fotografie recenta si scrisoare de intentie la secretariat@heat.ro

aplica la acest job

Alte oferte de la aceasta companie: HEAT Advertising
HEAT Advertising Timisoara, Sibiu, Iasi, Cluj Napoca, BUCURESTI 03 Ian 2011
HEAT Advertising Buzau, BUCURESTI, Arad 04 Mai 2010
HEAT Advertising BUCURESTI 23 Oct 2009