project manager

Nivelul carierei
Liceu
Denumirea firmei
GULTEN CONSULTANTS
Domeniu
Marketing
Oras(e)
BUCURESTI
Data introducerii
Vin 13, Martie 2009

FIRMA DE CONSULTANTA IN AFACERI SI MANAGEMENT, SPECIALIZATA IN DEZVOLTAREA DE PROIECTE INTERNATIONALE, CONSULTANTA ANTREPRENORIALA SI JURIDICA,ORGANIZAREA DE MISIUNI ECONOMICE IN STRAINATATE

Descrierea postului

Project Manager - largeste si intretine portofoliul de clienti, planifica, implementeaza si urmareste realizarea conforma a proiectului in domeniul lui de expertiza, raspunde de realizarea obiectivelor si de satisfactia clientului

Cerinte

Studii superioare tehnice sau economice, orientare spre obiective, relatii cu publicul, entuziasm, capacitate de motivare personala si a celor din jur, rigurozitate - fara a fi in detrimentul creativitatii

Oferta (bonusuri, beneficii):

Se vor stabili dupa interviu

Vezi toate ofertele acestei companii