aprovizionare-achizitii lucratori si sef departament

Nivelul carierei
Liceu
Denumirea firmei
GELU TRADING COMPANY
Domeniu
Marketing
Oras(e)
BUCURESTI
Data introducerii
Vin 21, August 2009

Comert cu ridicata al materialelor pentru mobilier si amenajari interioare pe cel mai ridicat standard de calitate din tara.Reprezinta prestigioase companii de profil din Europa.Firma cunoscuta pe piata interna specializata care isi extinde activitatea.

Descrierea postului

Analizeaza volumul si compozitia stocului de produse si lanseza comenzile de aprovizionare interne si externe.Invata structura de produse atit a colaboratorilor cit si a concurentei.Prospecteaza piata pentru marirea portofoliului .Calatoreste la tirgurile de profil interne si externe .

Cerinte

Studii medii(superioare).Capacitate de memorare,operare calculator,carnet cat b,fire energica,comunicativa capabila sa faca fata la solicitari rapide.carnetb,lb engleza

Oferta (bonusuri, beneficii):

.salariu motivant corelat cu performanta.prime.bonuri de masa.orice beneficiu cerut corelat cu performanta!

Vezi toate ofertele acestei companii
Alte oferte de la aceasta companie: GELU TRADING COMPANY
GELU TRADING COMPANY BUCURESTI 06 Ian 2011
GELU TRADING COMPANY Piatra Neamt, Iasi, Constanta, BUCURESTI, Bacau 06 Ian 2011
GELU TRADING COMPANY BUCURESTI 02 Noi 2010
GELU TRADING COMPANY BUCURESTI 11 Oct 2010
GELU TRADING COMPANY BUCURESTI 26 Aug 2010
GELU TRADING COMPANY Piatra Neamt, Iasi, Constanta, BUCURESTI, Bacau 26 Aug 2010
GELU TRADING COMPANY BUCURESTI 22 Mai 2010
GELU TRADING COMPANY Targoviste, Ploiesti, Pitesti, Constanta, BUCURESTI 18 Mar 2010
GELU TRADING COMPANY BUCURESTI 26 Feb 2010
GELU TRADING COMPANY BUCURESTI 25 Feb 2010
GELU TRADING COMPANY BUCURESTI 26 Dec 2009
GELU TRADING COMPANY BUCURESTI 13 Oct 2009
GELU TRADING COMPANY BUCURESTI 16 Aug 2009
GELU TRADING COMPANY BUCURESTI 21 Mar 2009