Web Master- Marketing --on line

Nivelul carierei
Entry-level (sub 3 ani)
Denumirea firmei
GAMA-CONT SRL
Domeniu
Marketing
Oras(e)
Iasi
Data introducerii
Vin 27, Martie 2009

Descrierea firmei

Portal de publicitate si comert on line .

Descrierea postului

- Organizarea planului de marketing
- Promovarea pe piata a imaginii si a produselor prin stabilirea canalelor de comunicare (e-mail, brosuri, cataloage, presa etc.)
- Stabilirea unei strategii potrivite de dezvoltare
- Propunerea de promotii/oferte
- Pregatirea si punerea in practica a promotiilor/ofertelor
- Evaluarea fiecarei actiuni, in special a promotiilor ca volum de performanta, valoare si rentabiliItate
- Persoana dinamica, comunicativa, proactiva si orientata spre rezultat.
-Planifica si analizeaza vanzarile, realizeaza follow-up-ul si propune masuri de crestere a nivelului vanzarilor
-Analizeaza piata si concurenta, prezinta rapoarte si propune masuri de crestere a vanzarilor pe baza feedback-ului obtinut
-Mentine bune relatii de colaborare cu clientii si se preocupa in permanenta de dezvoltarea portofoliului de clienti
-Aspect si tinuta business;

Cerinte

- Studii superioare de specialitate
- Limba engleza nivel avansat
- Experienta in domeniu minimum doi ani
- Cunostinte tehnice produse IT
- Creativitate, imaginatie, perseverenta si initiativa
- Operare PC( pachetul MS Office -Word, Excel, Power Point, Outlook Express,etc.);

Oferta (bonusuri, beneficii):

Vezi toate ofertele acestei companii
Alte oferte de la aceasta companie: GAMA-CONT SRL
GAMA-CONT SRL Iasi 27 Mar 2009