Mystery Shopper- Client Misterios

Nivelul carierei
Liceu
Denumirea firmei
Future Marketing
Domeniu
Marketing
Oras(e)
Toate orasele
Data introducerii
Joi 10, Septembrie 2009

Future Marketing este o firma de cercetare de piata infiintata in 2004. Echipa noastra are experienta in definirea problemelor, proiectarea/dezvoltarea cercetarii, executia de studii complexe, analiza de date si interpretarea rezultatelor pentru a-i ajuta pe clientii nostri sa adreseze problemele si provocarile afacerilor lor.

Cercetarea noastra se concentreaza pe o serie de produse specifice cu ajutorul unor metode statistice care trebuie sa ofere solutii relativ la problemele frecvent intalnite in afaceri. Compania noastra dezvolta programa create special pentru a va intari pozitia pe piata si a elabora o strategie corecta si coerenta.

Compania noastra are o echipa tanara si motivata, calificata in studii de piata, resurse umane si proceduri operationale. Proiectele de consultanta pe care le-am dezvoltat pentru companii multinationale din diverse campuri operationale au creat o experienta vasta. In plus, prin colaboratorii nostri locali, putem identifica oportunitatile de dezvoltare in domeniile cu pozitii puternice pe pietele locale – pentru fiecare oras important din Romania.

Echipa noastra are o pregatire solida in domeniu realizata prin instruiri acreditate.

Descrierea postului

Vrei sa faci Mystery Shopping? Vrei sa beneficiezi de produse si servicii gratuit si in plus sa fii platit pentru acest lucru? Intra pe site-ul nostru si completeaza formularul de inscriere Client Misterios de la rubrica Cariere. Pentru mai multe relatii viziteza www.futuremarketing.ro

Cerinte

Simt de observatie dezvoltat, simt critic, obiectivitate si nu in ultimul rand seriozitate.

Oferta (bonusuri, beneficii):

aplica la acest job

Alte oferte de la aceasta companie: Future Marketing
Future Marketing BUCURESTI 15 Feb 2011
Future Marketing BUCURESTI 01 Oct 2010
Future Marketing Toate orasele 20 Sep 2010
Future Marketing BUCURESTI 01 Iul 2010
Future Marketing Gheorghieni, Reghin, Odorheiu Secuiesc, Zalau, Bistrita 07 Iun 2010
Future Marketing BUCURESTI 07 Iun 2010
Future Marketing BUCURESTI 31 Mai 2010
Future Marketing BUCURESTI 28 Apr 2010
Future Marketing Toate orasele 26 Apr 2010
Future Marketing BUCURESTI 15 Mar 2010
Future Marketing Toate orasele 08 Ian 2010
Future Marketing Toate orasele 02 Dec 2009
Future Marketing BUCURESTI 30 Noi 2009
Future Marketing Toate orasele 14 Oct 2009