Director de Dezvoltare

Nivelul carierei
Entry-level (sub 3 ani)
Denumirea firmei
Fundatia Chance For Life
Domeniu
Marketing
Oras(e)
BUCURESTI
Data introducerii
Vin 27, Martie 2009

Funda?ia CHANCE FOR LIFE este o organiza?ie neguvernamental? care ī?i propune dezvoltarea comunit??ilor din Romānia prin intermediul copiilor ?i tinerilor. Prin campanii sociale ?i educa?ionale care provoac? oamenii s? gāndeasc? diferit, prin programe care ofer? suport emo?ional ?i social pentru copii ?i tineri, Chance for Life formeaz? spiritul civic al romānilor, contribuind astfel la dezvoltarea durabil? a comunit??ilor din ?ara noastr?.

Descrierea postului

- Norm? īntreag?: 40 ore/s?pt?mān?
- Salarizare: īn func?ie de experien??
- Concediu pl?tit luna august
- Sunt necesare dou? referin?e de la angajatori anteriori

Cerinte

- Studii superioare īn domeniul management sau marketing
- Experien?? īn management organizational si management de proiect,
- Cunoa?terea surselor de finan?are pentru organiza?ii neguvernamentale ?i experien?? dovedibil? īn atragerea de fonduri
- Abilit??i excep?ionale de comunicare cu toate categoriile de oameni
- Fluen?? īn limba englez?. Cunoa?terea unei a doua limbi europene reprezint? un avantaj
- Disponibilitate de a lucra īn mediu multicultural ?i īn?elegerea specificului unui astfel de mediu
- Disponibilitatea de a c?l?tori īn afara Bucure?tiului
- Disponibilitatea de a lucra suplimentar, īn condi?iile legisla?iei romāne
- Carnet de conducere
- Va rugam trimiteti email īnsotit de CV-ul dvs, o scrisoare de intentie si coordonatele persoanelor (telefon si email) care vor da referinte despre dvs. pe adresa jobs@chanceforlife.ro . Aplicatiile incomplete nu vor fi luate īn considerare.