Consilier Financiar, Part-Time, Full-Time

Nivelul carierei
Entry-level (sub 3 ani)
Denumirea firmei
FIX FIT FINANCE
Domeniu
Asigurari
Oras(e)
Cluj Napoca
Data introducerii
Mie 11, Martie 2009

FIX FIT FINANCE este o companie de consultanta financiara pentru persoane fizice si juridice aflata in plina dezvoltare, care cauta colaboratori pentru promovarea produselor financiar-bancare.

Descrierea postului

Identificarea potentialilor clienti persoane fizice si juridice;
Stabilirea nevoilor financiare curente si viitoare ale clientilor;
Incadrarea nevoilor financiare a clientilor in categoriile de produse financiare promovate: depozite, credite, leasinguri, finantari din fonduri europene, cofinantari pentru proiecte UE;
Prezentarea solutiei financiare potrivite clientului

Cerinte

Bune abilitati de comunicare, negociere, vanzare;
Atitudine pro-activa, motivanta, orientata spre rezultate;
Perseverenta, initiativa;
Constituie avantaj: experienta in vanzari, existenta unui portofoliu de clienti

Oferta (bonusuri, beneficii):

Mediu de lucru performant;
Training gratuit;
Posibilitate de dezvoltare profesionala;
Program de lucru flexibil;
Pachet salarial corelat cu performanta compus din: parte fixa, comisioane, bonusuri;
Alte avantaje in functie de performanta: telefon mobil, laptop, masina de serviciu;

Vezi toate ofertele acestei companii