MANAGER SI CONSULTANTI ASIGURARI, CREDITE, FONDURI EUROPENE

Nivelul carierei
Entry-level (sub 3 ani)
Denumirea firmei
Fidelity Partners Group
Domeniu
Asigurari
Oras(e)
Vaslui, Suceava, Iasi, Botosani, Bacau
Data introducerii
Joi 26, Martie 2009

Grup financiar prezent in 25 de orase mari din Romania, cu 1.000 persoane care lucreaza in sistem full-time sau part-time

Descrierea postului

MANAGER finantari integrate
Capabil sa formeze si sa pregateasca in maxim 3 luni o echipa de minim 17 consultanti financiari care sa vanda asigurari, leasing, credite, fonduri europene.
CONSULTANTI in asigurari (viata, sanatate si non viata), credite, leasinguri si fonduri europene

Cerinte

Tenacitate
Ambitie
Dorinta de succes si cariera
Obiective personale bine definite pe termen scurt si lung
Experienta in vanzari - este de dorit

Oferta (bonusuri, beneficii):

Venituri fixe si comisioane in functie de performante si treapta carierei.
Bonusuri, premii trimestriale.
Training produse si tehnici de vanzare