Consultant Financiar/ Credit Manager

Nivelul carierei
Entry-level (sub 3 ani)
Denumirea firmei
Fidelity Partners
Domeniu
Asigurari
Oras(e)
Iasi
Data introducerii
Vin 13, Martie 2009

Broker pe credite si asigurari oferim servicii integrate de calitate!

Descrierea postului

Broker pe credite, leasing, asigurari viata si non-viata , fonduri structurale(europene) ofera servicii financiare de calitate si profesionale,
OBIECTIV: Doriti un credit pentru cumpararea locuintei sau pentru nevoi personale, o asigurare pentru masina, un leasing auto, o asigurare de viata pentru protectia familiei, o pensie suplimentara, vreti sa faceti o investitie profitabila ?
SERVICII FINANCIARE INTEGRATE!!!

Cerinte

Prospectarea si selectarea pietei de profil
Dezvoltarea portofoliului de clienti
Permanenta insusire a cunostintelor legate de produsele bancilor partenere
Formarea si coordonarea unei structuri

Oferta (bonusuri, beneficii):

Participarea la sesiunile de instruire organizate de companie
Program flexibil
Mediu de lucru placut in cadrul unei companii puternice
Venituri atractive direct proportionale cu rezultatele
Promovare si dezvoltarea unei cariere

Vezi toate ofertele acestei companii