Operator sondaje de opinie prin telefon

Nivelul carierei
Liceu
Denumirea firmei
EURODATA MANAGEMENT
Domeniu
Marketing
Oras(e)
BUCURESTI
Data introducerii
Sam 29, August 2009

Eurodata Management este membra a Grupuui DAEDALUS si are ca obiect de activitate culegerea de date pentru mediile de afaceri.

Descrierea postului

Job-ul consta in culegerea de date prin telefon pe baza unor chestionare cu intrebari prestabilite.

Cerinte

Esti elev/student/absolvent si cauti un job care iti ofera FLEXIBILITATEA programului si un venit foarte ATRACTIV? Daca esti dispus sa lucrezi minim 6 ore pe zi SAU in weekend, te asteptam alaturi de noi! Vei avea ocazia de a lucra cu oamenii, de a-ti folosi si dezvolta abilitatile de COMUNICARE si puterea de CONVINGERE.

Oferta (bonusuri, beneficii):

Beneficii:- program flexibil;- un mediu de lucru dinamic si o echipa tanara;- un venit atractiv pe baza de performanta;- sanse reale de promovare.

aplica la acest job

Alte oferte de la aceasta companie: EURODATA MANAGEMENT
EURODATA MANAGEMENT Adjud, Sinaia, Calarasi, BUCURESTI 18 Sep 2010
EURODATA MANAGEMENT Sannicolaul Mare, Jimbolia, Caransebes, Lugoj, Hunedoara 25 Mai 2010
Eurodata management BUCURESTI 09 Mai 2010
EURODATA MANAGEMENT BUCURESTI 20 Noi 2009
EURODATA MANAGEMENT BUCURESTI 06 Noi 2009
EURODATA MANAGEMENT Gherla, Zalau, Satu Mare, Cluj Napoca 03 Noi 2009
EURODATA MANAGEMENT Lugoj, Timisoara, Resita, Oradea, Deva 19 Oct 2009
EURODATA MANAGEMENT Gherla, Sebes, Dej, Sighetul Marmatiei, Bistrita 16 Oct 2009
EURODATA MANAGEMENT BUCURESTI 09 Oct 2009
EURODATA MANAGEMENT BUCURESTI 02 Oct 2009
EURODATA MANAGEMENT Sebes, Zalau, Satu Mare, Cluj Napoca, BUCURESTI 12 Sep 2009
EURODATA MANAGEMENT Caransebes, Lugoj, Oradea, Deva, Arad 29 Aug 2009