SALES REPRESENTATIVE

Nivelul carierei
Management superior
Denumirea firmei
EURO Marketing & Distributie
Domeniu
Marketing
Oras(e)
BUCURESTI
Data introducerii
Mar 17, Martie 2009

Folosind o experienta de aproape 10 ani in domeniu, ne concentram energia pentru implementarea de produse si tehnologii novatoare.
Satisfactia clientilor nostri este generata de utilizarea unor tehnologii avansate, produse usor de instalat, preturi rezonabile si servicii post-vanzare.
EURO Marketing & Distributie este partenerul ideal pentru cei aflati in cautarea de solutii complete si inteligente.

Descrierea postului

Mareste portofoliul de clienti; prin actiunile sale asigura satisfactia clientilor; promoveaza imaginea Firmei, produsele si serviciile oferite.

Cerinte

CUNOASTEREA PIETEI CONSTRUCTORILOR CARE UTILIZEAZA:
- SISTEM DE GIPS CARTON
- SISTEM TERMO SI HIDROIZOLANT
- TENCUIELI DECORATIVE
- SISTEM DE PLAFOANE SUSPENDATE
- PARDOSELI SUPRAINALTATE
- PANOURI PREFABRICATE PENTRU PLACARI EXTERIOARE
- GLETURI DE FINISAJ GATA PREPARATE

Permis conducere auto, orientat spre client, bun evaluator de situatii, capabil sa-si fixeze prioritati, apt sa identifice nevoile clientilor, capabil sa ia decizii, cunoscator al procesului de vanzare.

Oferta (bonusuri, beneficii):

- TRAINING INTERN SI EXTERN;
- SERVICII MEDICALE IN CLINICA PRIVATA;
- AUTOTURISM SERVICIU CU POSIBILITATE ACHIZITIE;
- SALARIU MOTIVANT + BONUSURI;
- POSIBILITATI PROMOVARE.

Vezi toate ofertele acestei companii
Alte oferte de la aceasta companie: EURO Marketing & Distributie
EURO Marketing & Distributie BUCURESTI 11 Ian 2010
EURO Marketing & Distributie BUCURESTI 06 Oct 2009
EURO Marketing & Distributie BUCURESTI 08 Sep 2009