Agent Vanzari

Nivelul carierei
Entry-level (sub 3 ani)
Denumirea firmei
EUMEXROM SRL
Domeniu
Marketing
Oras(e)
Constanta
Data introducerii
Vin 27, Martie 2009

Infiintata in nov 2006 firma noastra a avut in mare parte activitate pe piata serviciilor, si mai ales in sectorul imobiliar. Actual, serviciile prestate si de care agentul de vanzari va tine cont pentru a vinde in continuare, sunt: Administrare imobiliara pe baza de tarife sau contract, servicii de curatenie, intretinere, proiecte si instalatii termo-sanitare cat si montaj panouri solare, sisteme complete de incazit apa cu energie solara.
Mai multe privind activitatile, serviciciile si produsele pe care un agent de vanzari trebuie sa le promoveze, puteti gasi pe situl nostru www.eumex.ro

Descrierea postului

Ca agent de vanzari, principala responsabilitate este aceea de a vinde.
Jobul este de tip "produc - castig, nu produc - nu castig".

Cerinte

O persoana dinamica, cu dorinta de a se afirma si cu tinte inalte in viata.
Indiferent de sex sau varsta, dar care se ghideaza dupa principiul "primesc cat muncesc".
Capacitate de organizare a muncii, fiind capabil sa isi gestioneze singur timpul de munca, sa isi faca singur planificarile de lucru, si sa accepte ca "totdeauna mai ai ceva de invatat".
Persoana care a inteles ca nu tot ce zboara se mananca si ca succesul ti-l faci singur - Cum iti asterni, asa dormi.
Prezenta placuta, sociabil(a), capabila sa isi exprime ideile, cu putere de convingere.

Oferta (bonusuri, beneficii):

Desi beneficiile si detaliile aferente activitatii vor fi punctate si discutate in cadrul interviului, pentru a va ajuta in luarea deciziei, iata cateva precizari importante.
Conform calculelor si experienta practica, un agent de vanzari la firma noastra poate avea un castig mediu de cca 2000 euro/luna.
In primele doua luni singurul castig va fi de pe urma comisioanelor obtinute, fara nici un alt fel de cheltuieli din partea firmei.
Dupa 2 luni se poate negocia pe langa comision si un salariu fix.
O activitate intensa si devotament in serviciu duce agentul de vanzari pe postul de Director de vanzari cu un salariu incepand cu 1200 euro/ luna.
Alte beneficii cat si fisa de post vor fi discutate la interviu.