Operator facturare - ofertare - preluare comenzi

Nivelul carierei
Liceu
Denumirea firmei
Emsa Systems Srl
Domeniu
Marketing
Oras(e)
BUCURESTI
Data introducerii
Dum 29, Martie 2009

Distribuitor produse industriale - consumabile pentru industrie, materii prime

Descrierea postului

Angajam urgent operator facturare - preluare comenzi (departament vanzari).

Cerinte:
- fluent in utilizarea calculatorului, Windows + pachet office
- abilitati de comunicare cu clientii, prezenta placuta
- rapiditate si promptitudine
- domiciliu stabil in Bucuresti, de preferat in sectorul 2-3 sau apropiat;
- cunostintele de contabilitate primara constituie avantaj
- experienta intr-o firma de distributie constituie avantaj
- experienta in vanzari constituie avantaj

Activitati:
- preluarea comenzilor telefonice de la clienti, ofertare, facturare
- livrare directa din depozit, organizare marfuri
- pregatirea expeditiilor prin curieri
- ocazional mici deplasari in localitate

Detalii:
- Programul de lucru este de la 9:00 la 17:30 de luni pana vineri
- Se asigura conditii decente de lucru, mediu prietenos
- locatia este in zona Garii Obor (Gara de Est) - Pantelimon
- salariu oferit 1100 lei net
- Bonusuri: Decontare transport, alte beneficii (dupa luna de proba)
- Un loc de munca stabil, intr-o companie care functioneaza si in perioada de criza
- Posibilitate de crestere si de invatare permanenta de lucruri noi

Cerinte

Disponibilitate imediata, seriozitate. Carnet de conducere categoria B.

Oferta (bonusuri, beneficii):

Vezi toate ofertele acestei companii
Alte oferte de la aceasta companie: Emsa Systems Srl
Emsa Systems Srl BUCURESTI 16 Mar 2011
Emsa Systems Srl BUCURESTI 01 Mar 2011
Emsa Systems Srl BUCURESTI 18 Ian 2010
Emsa Systems Srl BUCURESTI 12 Ian 2010