AGENT IMOBILIAR

Nivelul carierei
Liceu
Denumirea firmei
ELA LAND CONSULTING SRL
Domeniu
Asigurari
Oras(e)
BUCURESTI
Data introducerii
Lun 09, Martie 2009

Companie imobiliara specializata pe servicii imobiliare, vanzari si inchirieri in Bucuresti si jud. Ilfov.

Descrierea postului

- Consultanta imobiliara acordata clientilor firmei;
- Gestionarea, dezvoltarea si administrarea bazei de date;
- Dezvoltarea portofoliului de clienti;
- Intermedierea tranzactiilor imobiliare;
- Pregatirea, negocierea si medierea contractelor;
- Acordarea de consultanta de specialitate clientilor si asistenta in procesul de negociere, vanzare, cumparare si inchiriere in scopul crearii si mentinerii unor relatii profesioniste cu acestia.
- Realizarea targetului de vanzari.

Cerinte

Daca:
- ai o personalitate puternica;
- esti un luptator;
- vrei sa fii independent financiar;
- vrei sa castigi in medie 1500 EURO/luna;
- poti face fata unui program de 8 ore zilnic de luni pana vineri;
- ai studii medii sau superioare;
- stii sa lucrezi pe PC;
- ai abilitati de cominicare si negociere;
- ai spirit de echipa;
- ai experienta in vanzari ( nu e obligatoriu );
ATUNCI TE ASTEPTAM SA TE ALATURI ECHIPEI NOASTRE.

Oferta (bonusuri, beneficii):

- Salariu si comision;
- Contract de munca;
- Telefon mobil cu minute incluse;
- Training;
- Promovare si publicitate sustinuta;
- Conditii de lucru moderne, un mediu de lucru profesionist intr-o echipa tanara.
- Bonusuri direct proportionale cu performantele atinse;

Vezi toate ofertele acestei companii
Alte oferte de la aceasta companie: ELA LAND CONSULTING SRL
ELA LAND CONSULTING SRL BUCURESTI 01 Mar 2010