AFTER SALE SUPPORT OFFICER

Nivelul carierei
Entry-level (sub 3 ani)
Denumirea firmei
EFG Retail Services IFN SA
Domeniu
Asigurari
Oras(e)
BUCURESTI
Data introducerii
Lun 30, Martie 2009

Multinational financial institution, member of EFG Eurobank.
Eurobank EFG Group is the leading regional provider of credit cards and consumer finance services, with a strong presence in Greece, Cyprus, Serbia-Montenegru, Bulgaria, Romania, Poland, Turkey, Ukraine.
In Romania the Group is present in: Bancpost, EFG Retail Services, EFG Eurobank Leasing, EFG Eurobank Finance, EFG Eurobank Securities, EFG Eurobank Property Services, etc.

Descrierea postului

- Vizitarea clientilor aflati in portofoliu si identificarea nevoilor acestora;
- Verificarea functionarii terminalelor POS in locatiile comerciantilor;
- Asigurarea suportului / instruirii comerciantilor in locatiile vizitate;
- Preluarea problemelor aparute la comercianti si urmarirea lor intern pana la rezolvare;
- Permanenta prospectare a pietei pentru identificarea clientilor noi/importanti in zonele vizitate;
- Crearea, mentinerea, dezvoltarea si actualizarea bazei de date de clienti;
- Pastrarea confidentialitatii operatiunilor si informatiilor.

Cerinte

- Studii superioare finalizate sau in curs;
- Cunostinte operare PC ? MS Office;
- Bune abilitati de comunicare;
- Rezistenta la stres;
- Spirit de echipa;
- Permis de conducere (masina personala reprezinta un plus).

Oferta (bonusuri, beneficii):

Alte oferte de la aceasta companie: EFG Retail Services IFN SA
EFG Retail Services IFN SA BUCURESTI 09 Iul 2010
EFG Retail Services IFN SA BUCURESTI 07 Iun 2010
EFG Retail Services IFN SA BUCURESTI 25 Ian 2010
EFG Retail Services IFN SA BUCURESTI 30 Mar 2009