Sales Representative BtoB

Nivelul carierei
Entry-level (sub 3 ani)
Denumirea firmei
EDUROM
Domeniu
Marketing
Oras(e)
Iasi
Data introducerii
Mar 15, Septembrie 2009

Firma de consultanta in domeniul resurselor umane acoperind 3 arii: recrutare si selectie de personal, training personalizat, consultanta in managementul performantei.Cautam Sales Representative pentru clientul nostru, companie de telecomunicatii care ofera solutii de telefonie mobila segmentului de business din Romania.

Descrierea postului

Reprezinta compania si promoveaza serviciile si produsele de telefonie mobila la clientii din zona alocata; targetul tinta sunt companiile de dimensiuni mici si mijlocii.Asigura realizarea obiectivelor de vanzari lunare, trimestriale si anuale pentru zona alocata.Identifica nevoile clientilor pentru a oferi servicii personalizate si adaptate cerintelor lor.Elaboreaza si prezinta oferte potentialilor clienti, participand la negocierea termenilor contractuali si incheierea contractelor.Propune strategii de abordare si dezvoltare a retelei de clienti.Se informeaza constant cu privire la schimbarile pietei si monitorizeaza concurenta.

Cerinte

Studii superioareExperienta in vanzari minim 1 an Permis auto categoria B Zona geografica acoperita: regiunea Moldovei.Domiciliul stabil: IASICautam o persoana puternic motivata de domeniul vanzarilor, entuziasta si cu incredere in fortele proprii. Se asigura program de pregatire in domeniul vanzarilor.

Oferta (bonusuri, beneficii):

Pachet salarial: salariu fix plus comision.Training intensiv de vanzari business to business.Training de produs.Se asigura masina, telefon.

aplica la acest job

Alte oferte de la aceasta companie: EDUROM
EDUROM Ilfov, BUCURESTI 19 Ian 2011
EDUROM Suceava, Iasi 01 Oct 2010
EDUROM Iasi 16 Sep 2010
EDUROM Iasi 12 Iun 2010
EDUROM Iasi 24 Mai 2010