MANAGER ZONAL - TOATA TARA

Nivelul carierei
Middle-level (peste 3 ani)
Denumirea firmei
DULCE-FRIG SRL
Domeniu
Marketing
Oras(e)
BUCURESTI, Braila, Bistrita, Baia Mare, Arad
Data introducerii
Mie 25, Martie 2009

Societate cu capital integral strain, singura din Romania care fabrica produsul tipic italian Ravioli din carne de porc, vita, pui si amestec porc+vita. De asemenea, intreprinderea mai are in derulare un fond nerambursabil european prin care vrea sa retehnologizeze fabrica pentru productia de aluat si foietaj.

Descrierea postului

-Gestionarea si actualizarea bazei de date cu potentiali clienti;
-Ofertare, obtinere comenzi urmarire onorare comenzi/contracte;
-Deplasarea la sediul clientilor in vederea unor negocieri;
-Propuneri de inbunatatire a sistemului de ofertare/onorare comenzi;
-Realizarea targetului stabilit de catre conducerea societatii;
-promovare produselor si imaginii firmei
-identificarea,dezvoltarea si gestionarea portofoliului de clienti din aria acoperita
-monitorizarea activitatii concurentei

Cerinte

-lucreaza in prezent pe un post similar
-posesor I.I (intreprindere individuala) pe baza careia va putea colabora cu societatea noastra
-permis categ B
-studii superioare
-abilitati comunicare,planificare,negociere
-abilitati operare PC
-aptitudini organizatorice

Oferta (bonusuri, beneficii):

-pachet salarial motivant(fix+bonus)
-telefon

aplica la acest job

Alte oferte de la aceasta companie: DULCE-FRIG SRL
DULCE-FRIG SRL Vaslui 25 Mar 2009