Key Account Manager

Nivelul carierei
Middle-level (peste 3 ani)
Denumirea firmei
DULCE-FRIG SRL
Domeniu
Marketing
Oras(e)
Vaslui
Data introducerii
Mie 25, Martie 2009

Societate cu capital integral strain, singura din Romania care fabrica produsul tipic italian Ravioli din carne de porc, vita, pui si amestec porc+vita. De asemenea, intreprinderea mai are in derulare un fond nerambursabil european prin care vrea sa retehnologizeze fabrica pentru productia de aluat si foietaj.

Descrierea postului

- Negocierea contractelor si intretinerea relatiei cu Key Accounts
- Planificarea activitatii de vanzari
- Realizarea obiectivelor cantitative si calitative stabilite prin planul de vanzari
- Propunerea si implementarea promotiilor
- Analiza pietei si monitorizarea concurentei

Cerinte

- Studii universitare
- Fluenta in limba engleza
- Permis auto
- Cunostinte operare PC
- Experienta in vanzari si in relatia cu Key Accounts
- Abilitati de relationare, comunicare, negociere
- Gandire analitica si strategica
- Disponibilitate de a calatori

Oferta (bonusuri, beneficii):

- Pachet salarial motivant, in functie de performantele obtinute

aplica la acest job

Alte oferte de la aceasta companie: DULCE-FRIG SRL
DULCE-FRIG SRL BUCURESTI, Braila, Bistrita, Baia Mare, Arad 25 Mar 2009