Reprezentant Vanzari

Nivelul carierei
Entry-level (sub 3 ani)
Denumirea firmei
DBS WEB SOLUTIONS SRL
Domeniu
Marketing
Oras(e)
Suceava, Piatra Neamt, Iasi, Botosani, Bacau
Data introducerii
Vin 27, Martie 2009

DBS WEB SOLUTIONS SRL este o companie cu capital privat romanesc, avand ca obiect principal de activitate realizarea de siteuri web (web design).
Datorita calitatii serviciilor, DBS WEB SOLUTIONS s-a impus pe piata de web design, fiind un redutabil concurent al firmelor de profil.
Extinderea companiei este un pas firesc, pas pe care dorim sa-l realizam alaturi de o echipa puternica si motivata.
Pentru mai multe detalii, va rugam vizitati site-ul nostru:
www.dbsweb.ro

Descrierea postului

- promovarea serviciilor DBS WEB SOLUTIONS
- incheiere contracte
- consiliere clienti
- completare "fisa client"
- prezentarea saptamanala a unui rezumat al activitatii

Cerinte

- seriozitate
- atitudine pozitiva, proactiv, dinamic
- dorinta de castiguri suplimentare
- cunostinte operare calculator + internet
- putere de convingere
- daca sunteti agent de vanzari atunci sunteti candidatul ideal. Puteti in acelasi timp sa vindeti servicii web design si veti avea astfel parte de venituri suplimentare.

Oferta (bonusuri, beneficii):

- COMISION 20% din vanzari
- poti sa ai si alt loc de munca
- libertatea de a lucra dupa propriile reguli si propriul program
- posibilitati reale de dezvoltare in cadrul unei echipe tinere si dinamice

Vezi toate ofertele acestei companii