Area Sales Manager Bucuresti

Nivelul carierei
Middle-level (peste 3 ani)
Denumirea firmei
Cumpana 1993
Domeniu
Marketing
Oras(e)
BUCURESTI
Data introducerii
Lun 16, Martie 2009

Companie romaneasca intr-o continua expansiune, Cumpana este unul dintre cei mai importanti prestatori de servicii de aprovizionare cu apa in sistem watercooler din Romania, fiind producatorul si distribuitorul apei plate de izvor Cumpana la nivel national . Cu 19 puncte de lucru situate in cele mai importante orase ale tarii si peste 300 de salariati uniti intr-o echipa dinamica si orientata catre succes, Cumpana isi propune sa devina in viitorul apropiat unul dintre cei mai buni angajatori pentru care sa lucrezi, imbunatatind continuu atat baza materiala cat si mediul de lucru.

Descrierea postului

Noul/a nostru coleg va dezvolta portofoliul de clienti prin promovarea serviciilor companiei intr-o zona prestabilita;
Va mentine si va gestiona portofoliul de clienti, va gestiona soldul;
Va raporta catre managerul direct activitatile din cursul lunii.

Cerinte

-studii superioare;
-abilitati de comunicare si negociere;
-spirit de echipa;
- orientare catre client;
-permis de conducere cat. B

Oferta (bonusuri, beneficii):

Salariu motivant, bonus raportat la performanta, masina de serviciu, telefon.

Vezi toate ofertele acestei companii
Alte oferte de la aceasta companie: Cumpana 1993
Cumpana 1993 Bacau 18 Mai 2010
Cumpana 1993 BUCURESTI 03 Mai 2010
Cumpana 1993 Sibiu, Galati, Craiova 06 Apr 2010
Cumpana 1993 Timisoara, Iasi, Cluj Napoca, Arad 06 Apr 2010
Cumpana 1993 BUCURESTI 19 Mar 2010
Cumpana 1993 Timisoara, Iasi, Arad 09 Mar 2010
Cumpana 1993 Galati, Craiova, Cluj Napoca, BUCURESTI 09 Mar 2010
Cumpana 1993 Ploiesti, BUCURESTI 13 Ian 2010
Cumpana 1993 BUCURESTI 30 Noi 2009