Operator de interviu studii cantitative/calitative

Nivelul carierei
Liceu
Denumirea firmei
CULT MARKET RESEARCH SRL
Domeniu
Marketing
Oras(e)
Ploiesti, Pitesti, Galati, Braila, Arad
Data introducerii
Mar 10, Martie 2009

Cult Market Research este o echip? multidisciplinar? specializat? īn cercetari de piata ?i sociale.

Descrierea postului

Culegerea de date pe teren avānd ca suport chestionarul cu īntreb?ri prestabilite
Realizarea de interviuri cu persoane fizice si juridice
Recrutarea de participan?i pentru focus-grup-uri (discutii de grup)

Cerinte

Minim studii medii
Disponibilitate de lucru pe proiect(la solicitare)
Abilitati de comunicare si realtionare cu oamenii
Rezistenta la munca de teren
Abilitatea de a lucra cu date si informatii confidentiale

Oferta (bonusuri, beneficii):

In functie de numarul de proiecte in care operatorul se implica
Program flexibil

Vezi toate ofertele acestei companii
Alte oferte de la aceasta companie: CULT MARKET RESEARCH SRL
CULT MARKET RESEARCH SRL Moreni, Gaesti, Targoviste 17 Mar 2010