Colaborare Fonduri Europene

Nivelul carierei
Liceu
Denumirea firmei
Creativ Consult
Domeniu
Finante/Contabilitate
Oras(e)
Suceava, Piatra Neamt, Iasi, Botosani, Bacau
Data introducerii
Lun 30, Martie 2009

Creativ Consult SRL ofera servicii de consultanta in vederea accesarii fondurilor structurale precum si servicii suport pentru intreprinderi precum contabilitate, salarizare, gestionarea personalului, consultanta in domeniile finante-contabilitate si resurse umane.

Descrierea postului

Obiectivul postului este de a dezvolta portofoliul de clienti in vederea accesarii de catre acestia a diverselor surse de finantare.
- Cunoasterea si analiza permanenta a pietei locale in vederea identificarii clientilor potentiali;
- Dezvoltarea unui portofoliu de clienti;
- Promovarea programelor de finantare catre potentialii clienti din domeniul public si/sau privat in vederea obtinerii de finantari;
- Colaborarea cu echipa de proiect in vederea gestionarii contractelor;
- Depunerea documentatiilor specifice la institutiile din zona (Autoritatea Contractanta, Autoritati de Implementare).

Cerinte

- Constituie un mare avantaj sistemul de relatii de care dispuneti in mediile de afaceri/ONG/Administratii Publice Locale;
- Persoana dinamica, responsabila si organizata;
- Deschidere si orientare catre clienti;
- Abilitati de comunicare, negociere si persuasiune;
- Acces internet.

Oferta (bonusuri, beneficii):

- Sistem de remunerare proportional cu rezultatele.

Vezi toate ofertele acestei companii