ECONOMIST

Titul ofertei
ECONOMIST
Nivelul carierei
Liceu
Denumirea firmei
Condec Consulting SRL
Domeniu
Finante/Contabilitate
Oras(e)
BUCURESTI
Data introducerii
Vin 27, Martie 2009

Descrierea firmei

FIRMA DE CONTABILITATE SI EXPERTIZA CONTABILA

Descrierea postului

Contabilitate generala pentru diverse companii, cu obiecte de activitate diverse, pana la nivelul balantei/bilantului.

Cerinte

ECONOMOST-CONTABIL, CU TEMEINICE CUNOSTINTE DE CONTABILITATE-EXPERIENTA MINIM 5 ANI-, EXPERIENTA IN DOMENIUL CONTABILITATI PENTRU MAI MULTE DOMENII DE ACTIVITATE-SERVICII, COMERT, ETC - AU PRIORITATE CANDIDATII CARE AU EXPERIENTA LUCRULUI INTR-O SOCIEATATE DE CONTABILITATE SAU CEI CARE AU LUCRAT IN PARALEL PENTRU MAI MULTE COMPANII ODATA LA LOCURILE DE MUNCA ANTERIOARE.-Asteptam doar candidati intr-adevar interesati.Bun cunoscatoar Word- Excel, Outlook.

Oferta (bonusuri, beneficii):

LUCRU IN CADRUL UNEI ECHIPE DE PROFESIONISTI UNDE SE POT ACUMULA INTR-UN TIMP SCURT FOARTE MULTE CUNOSTINTE DIN DOMENIU. PROGRAM LEGISLATIV PUS LA DISPOZITIE PE PROPRIUL COMPUTER-IN CONTINUA UPEGRADARE. PRIME SARBATORI, CONCEDIU DE ODIHNA EFECTUAT INTEGRAL PE PARCURSUL ANULUI-PROGRAM DE LUCRU 5 ZILE/SAPTAMANA. TICHETE DE MASA.

aplica la acest job

ECONOMIST
Vezi toate ofertele acestei companii