consilier financiar

Nivelul carierei
Liceu
Denumirea firmei
Client BestJobs
Domeniu
Finante/Contabilitate
Oras(e)
Motru, Targu-Carbunesti, Targu Jiu
Data introducerii
Joi 12, Martie 2009

Descrierea firmei

Companie nationala de consultanta financiara
(credite si asigurari persoane fizice si juridice ) .

Descrierea postului

-prospectarea pietei si identificarea potentialilor clienti pentru acordare credite ;
-gasirea celei mai bune solutii de finantare pentru potentialii clienti;
-intocmirea dosarului de finantarea si urmarirea lui pana la finalizare ;
-identificarea potentialilor clienti pentru intocmirea tuturor tipurilor de asigurari.

Cerinte

-studii medii sau superioare ;
-aspect profesional businnes;
-abilitati de comunicare si orientare catre client ;
-dispozitie pentru munca , atitudine pozitiva , dorinta de castig;
-experienta in vanzari constituie un avantaj .

Oferta (bonusuri, beneficii):

-part time ;
-pachet salarial atractiv in functie de performante ;
-posibilitati de castiguri nelimitate in functie de contractele incheiate ;
-independenta financiara ;
-traininguri de specialitate gratuite ;
-program flexibil;
-posibilitati de promovare .

aplica la acest job

Alte oferte de la aceasta companie: Client BestJobs
Client BestJobs Motru, Targu-Carbunesti, Petrosani, Targu Jiu, Ramnicu Valcea 09 Dec 2009
Client BestJobs Motru, Targu-Carbunesti, Targu Jiu 10 Mar 2009
Client BestJobs Targu Jiu 10 Mar 2009
Client Bestjobs Pucioasa, Moreni, Gaesti, Pitesti, Giurgiu 02 Mar 2009