agent credite

Nivelul carierei
Liceu
Denumirea firmei
Client BestJobs
Domeniu
Asigurari
Oras(e)
Targu Jiu
Data introducerii
Mar 10, Martie 2009

Descrierea firmei

Broker national credite - asigurari

Descrierea postului

-prospectarea pietei si identificarea potentialilor clienti pentru acordare credite ;
-promovarea produselor bancare ;
-dezvoltarea portofoliului de clienti;
-consilierea clientului in alegerea creditului ;
-gasirea celei mai bune solutii de finantare pentru potentialii clienti ;
-intocmirea dosarului de finantare si urmarirea lui pana la finalizare .

Cerinte

-studii medii sau superioare ;
-aspect profesional businnes;
-abilitati de comunicare si orientare catre client ;
-dispozitie pentru munca , atitudine pozitiva , dorinta de castig;
-experienta in vanzari constituie un avantaj .

Oferta (bonusuri, beneficii):

-part time ;
-comisioane in functie de vanzari ;
-posibilitati de castiguri nelimitate doar in functie de contractele incheiate ;
-independenta financiara ;
-traininguri de specialitate gratuite ;
-program flexibil;
-posibilitati de promovare ;
-posibilitati de a transforma afacerea in full time .

aplica la acest job

Alte oferte de la aceasta companie: Client BestJobs
Client BestJobs Motru, Targu-Carbunesti, Petrosani, Targu Jiu, Ramnicu Valcea 09 Dec 2009
Client BestJobs Motru, Targu-Carbunesti, Targu Jiu 12 Mar 2009
Client BestJobs Motru, Targu-Carbunesti, Targu Jiu 10 Mar 2009
Client Bestjobs Pucioasa, Moreni, Gaesti, Pitesti, Giurgiu 02 Mar 2009