Director Economic

Nivelul carierei
Middle-level (peste 3 ani)
Denumirea firmei
Carpatica Asig
Domeniu
Asigurari
Oras(e)
Sibiu
Data introducerii
Mar 10, Martie 2009

Īntr-un mediu concuren?ial puternic, printr-un management performant ?i o politic? pruden?ial? de administrare a activelor , CARPATICA ASIG īnregistreaz? un ritm dinamic de dezvoltare, o bun? ?i solid? pozi?ionare pe pia?a asigur?rilor, oferind īn continuare Asigur?ri la Īn?l?ime!

Descrierea postului

Cerinte

Studii superioare economice, experienta minim 3 ani in functie de conducere, experienta in asigurari costituie avantaj, disponibilitate la program prelungit, telefon

Oferta (bonusuri, beneficii):

masina de servici, telefon, tichete de masa

Vezi toate ofertele acestei companii
Alte oferte de la aceasta companie: Carpatica Asig
Carpatica Asig BUCURESTI 14 Mar 2011
Carpatica Asig Satu Mare, Sibiu, Oradea, Cluj Napoca 14 Mar 2011
Carpatica Asig Zalau, Suceava, Craiova 14 Mar 2011
Carpatica Asig Sibiu, BUCURESTI 09 Feb 2011
Carpatica Asig Targu Jiu, Suceava, Sibiu, Iasi 09 Feb 2011
Carpatica Asig Oradea, Giurgiu, Alexandria 09 Feb 2011
Carpatica Asig Sibiu 05 Ian 2011
Carpatica Asig Timisoara, Sibiu, Oradea, BUCURESTI, Brasov 05 Ian 2011
Carpatica Asig Targoviste, Pitesti, Giurgiu 05 Ian 2011
Carpatica Asig BUCURESTI 30 Dec 2010
Carpatica Asig Sibiu 02 Dec 2010
Carpatica Asig Timisoara 30 Noi 2010
Carpatica Asig Craiova, Cluj Napoca 17 Noi 2010
Carpatica Asig Timisoara, Sibiu 29 Oct 2010
Carpatica Asig Timisoara, Suceava, Sibiu, Piatra Neamt, Botosani 26 Oct 2010
Carpatica Asig Suceava, Sibiu, Pitesti, BUCURESTI 15 Oct 2010
Carpatica Asig Timisoara, Oradea, Constanta 11 Oct 2010
Carpatica Asig Sibiu 28 Sep 2010
Carpatica Asig BUCURESTI 23 Sep 2010
Carpatica Asig Sibiu 14 Sep 2010
Carpatica Asig Suceava, Botosani 14 Sep 2010
Carpatica Asig Sibiu, BUCURESTI 14 Sep 2010
Carpatica Asig Targu Jiu, Suceava, Iasi 10 Aug 2010
Carpatica Asig Sibiu, Constanta 06 Iul 2010
Carpatica Asig Sibiu 05 Iul 2010
Carpatica Asig Sibiu, Pitesti 05 Iul 2010
Carpatica Asig Sibiu 11 Iun 2010