CONSULTANTA FINANCIARA

Nivelul carierei
Liceu
BROKER PE ASIGURARI NON VIATA SI VIATA, PARTE DE CREDITARE SI FONDURI STRUCTURALE ( NERAMBURSABILE )
Domeniu
Asigurari
Oras(e)
Suceava, Iasi
Data introducerii
Joi 26, Martie 2009

COMPANIE MULTINATIONALA BAZATA PE RELATIILE CU CELE MAI COMPETITIVE BANCI DIN SISTEMUL BANCAR ROMANESC SI AL CELOR MAI MARI COMPANII DE ASIGURARI DE VIATA, NON VIATA SI SANATATE.

GABRIELA CIOLPAN
SALES MANAGER
TEL 0746215334

Descrierea postului

PROMOVAREA IMAGINII COMPANIEI,CONSILIERE SI CONSULTANTA FINANCIARA BAZATA PE NECESITATILE FIECARUI CLIENT LA CELE MAI COMPETITIVE BANCI DIN SISTEMUL BANCAR ROMANESC,
DEZVOLTAREA UNUI PORTOFOLIU DE CLIENTI,
DEZVOLTAREA UNEI ECHIPE PROPRII BAZATA PE PRINCIPIUL PERFORMANTEI,
PARTICIPAREA LA TRAINIGURI DE FORMARE IN CADRUL COMPANIEI
PARTICIPAREA ACTIVA IN CADRUL ECHIPEI DE VANZARE

Cerinte

VARSTA 25-50 ANI,AMBITIOS,DINAMIC,PERSEVERENT,PERSUASIV,ABILITATI DE COMUNICARE,REZISTENT LA STRES,TIMP MINIM PENTRU INCEPUT 2-3 ORE /ZI

Oferta (bonusuri, beneficii):

AVANSARE IN CARIERA BAZAT PE PRINCIPIUL PERFORMANTELOR SI IMPLICIT A VENITULUI,CONCURSURI

TEL 0733665141

aplica la acest job

CONSULTANTA  FINANCIARA
Vezi toate ofertele acestei companii