MANAGER DE VANZARI PRODUSE BANCARE

Nivelul carierei
Middle-level (peste 3 ani)
BROKER PE ASIGURARI DE VIATA, NON VIATA SI SANATATE , PARTE DE CREDITARE SI FONDURI STRUCTURALE
Domeniu
Asigurari
Oras(e)
Suceava, Iasi
Data introducerii
Joi 26, Martie 2009

COMPANIE MULTINATIONALA BAZATA PE RELATIILE CU CELE MAI COMPETITIVE BANCI DIN SISTEMUL BANCAR ROMANESC SI CELE MAI COMPETITIVE COMPANII AL ASIGURARILOR DE VIATA, NON VIATA SI SANATATE.

GABRIELA CIOLPAN
SALES MANAGER
TEL 0746215334
TEL 0733665141

Descrierea postului

ACTIVITATE DE INTERMEDIERE FINANCIARA SI OFERIRE DE SOLUTII LA PARTEA DE CREDITARE IN BANCI COMERCIALE SI IFN-uri , INCHEIERE DE ASIGURARI NON VIATA, DE VIATA si DE SANATATE, FIRME DE LEASINGURI.
URMARESTE PE PIATA PRODUSELE NOI ALE COMPANIEI
DEZVOLTAREA UNUI PORTOFOLIU DE CLIENTI SI MENTINE RELATIA CU CLIENTII COMPANIEI
DEZVOLTAREA UNEI ECHIPE PERFORMANTE SI PARTICIPAREA ACTIVA LA FORMAREA EI BAZATA PE PRINCIPIUL PERFORMANTEI
STABILIREA SI REALIZAREA OBIECTIVELOR PROPUSE CU ECHIPA
INTOCMIREA BILANTULUI PERIODIC AL ACTIVITATII

Cerinte

EXPERIENTA MINIM 3 ANI IN VANZARI
TIMP MINIM PENTRU INCEPUT 5-6 ORE/ZI
ABILITATI DE A-SI SETA PRIORITATILE
PERSOANA DINAMICA,ENTUZIASTA,OPTIMISTA,REZISTENTA LA STRES
SPIRIT DE ECHIPA
ABILITATE DE COMUNICARE SI DE PREZENTARE
GANDIRE ANALITICA

Oferta (bonusuri, beneficii):

MEDIU PLACUT DE DESFASURARE AL ACTIVITATII
EXCELENTE OPORTUNITATI DE DEZVOLTARE PERSONALA
POSIBILITATE DE AVANSARE IN SISTEMUL DE CARIERA BAZAT PE PRINCIPIUL PERFORMANTEI,PARTICIPAREA LA CONFERINTELE NATIONALE SI REGIONALE-FULL TIME,COMISIOANE ATRACTIVE SI ALTE MOTIVATII ALE COMPANIEI.

GABRIELA CIOLPAN TEL 0746215334

Vezi toate ofertele acestei companii