Economist/Administrativ

Nivelul carierei
Middle-level (peste 3 ani)
Denumirea firmei
Biroul Roman de Audit al Tirajelor
Domeniu
Finante/Contabilitate
Oras(e)
BUCURESTI
Data introducerii
Mie 12, August 2009

BRAT este o asociatie a industriei de publicitate, cu aprox.250 de membri editori, regii, agentii si clienti de publicitate. BRAT realizeaza in prezent auditul tirajelor publicatiilor, Studiul National de Audienta si Studiul de Audienta si Trafic Internet.

Descrierea postului

Responsabilităţi:Organizeaza activitatea financiar - contabila in cadrul societatii. Realizeaza activitatile administrative si economice din cadrul societatii, urmareste activitate operationala (contractare, vânzari si achizitii, urmarire plati), executia bugetelor.

Cerinte

Profilul candidatului:Studii superioare de lunga durata în economie, finante sau contabilitate.Experienţă în domeniu economic/finante/contabilitate de minim 3 ani.Cunoştinţe operare PC.Cunoaştere la nivel mediu a limbii engleze.

Oferta (bonusuri, beneficii):

Vezi toate ofertele acestei companii
Alte oferte de la aceasta companie: Biroul Roman de Audit al Tirajelor
Biroul Roman de Audit al Tirajelor BUCURESTI 16 Noi 2010
Biroul Roman de Audit al Tirajelor BUCURESTI 25 Mai 2010
Biroul Roman de Audit al Tirajelor BUCURESTI 15 Apr 2010
Biroul Roman de Audit al Tirajelor BUCURESTI 03 Mar 2010
Biroul Roman de Audit al Tirajelor BUCURESTI 10 Feb 2010